Detail soutěže Drahňovice (30.06.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.64 16.64 16.46 4.11 7.80 12.09 15.70
2. Daměnice 17 17.07 16.97 17.07 3.97 7.71 12.42 16.19
3. Tomice 15 17.44 16.73 17.44 4.33 8.22 12.67 16.48
4. Drahňovice 13 17.63 16.43 17.63 4.38 8.10 12.67 16.15
5. Jankov 11 17.69 16.89 17.69 3.90 7.92 12.38 16.12
6. Chmelná 10 17.85 17.85 17.54 4.28 8.59 14.54 16.89
7. Malovice 9 18.03 18.03 17.64 4.11 8.76 13.14 16.58
8. Ctiboř 8 18.08 17.65 18.08 4.25 7.92 12.51 16.34
9. Načeradec 7 18.12 18.12 18.07 4.56 8.52 13.70 17.27
10. Radošovice 6 18.65 18.10 18.65 4.08 9.07 14.57 17.55
11. Dalovy 5 18.81 18.29 18.81 4.23 9.26 13.95 17.76
12. Křížkový Újezdec 4 19.32 19.32 19.30 4.18 8.35 13.55 18.19
13. Přibyšice 3 19.53 18.06 19.53 4.62 8.81 14.16 17.46
14. Radětice 2 19.70 19.70 19.25 4.41 8.66 13.66 17.08
15. Chlum 1 19.90 19.38 19.90 4.59 9.41 14.48 18.45
16. Odlochovice 0 20.27 19.42 20.27 4.40 9.04 14.81 18.70
17. Březnice 0 21.68 21.43 21.68 7.89 12.98 17.13 20.54
18. Šebířov 0 22.91 22.70 22.91 6.36 10.59 16.49 20.49
19. Křivsoudov 0 26.92 26.90 26.92 4.41 16.28 21.33 25.30
N Moraveč 0 N - 37.01 4.68 10.36 15.58 20.86
N Makov 0 N 18.50 17.41 3.98 8.25 12.86 16.69
N Kohouti Střezimíř 0 N 23.00 23.48 3.63 13.65 18.33 22.11
N Louňovice 0 N - 19.61 4.09 7.91 13.16 17.31

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 4 24.63 24.63 23.38 4.11 8.44 16.36 22.27
N Rennotor Dalovy 0 N 32.52 32.49 10.23 14.80 23.29 30.64

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malovice 10 18.26 18.24 18.26 4.79 9.86 13.62 17.00
2. Daměnice 8 19.19 19.19 17.88 5.14 9.35 13.26 16.62
3. Louňovice A 6 20.53 19.54 20.53 5.04 10.31 14.65 18.97
4. Tomice 4 21.11 20.70 21.11 5.49 11.64 15.21 19.26
5. Ratměřice 3 21.20 19.51 21.20 5.64 11.38 14.76 18.38
6. Všechlapy 2 22.05 19.04 22.05 4.79 10.01 14.25 17.46
7. Moraveč 1 31.35 30.63 31.35 4.71 11.32 24.68 29.17
8. Rožmitál p. Třemšínem 0 34.11 34.11 32.23 6.29 23.94 27.25 31.29
9. Dalovy 0 43.23 42.79 43.23 4.69 9.18 39.02 42.22
N Načeradec 0 N - - - - - -
N Zdislavice 0 N - 19.57 5.19 10.15 13.50 17.27
N Chlum 0 N 23.38 24.48 4.96 14.54 17.27 20.74
© 2019 Benešovská hasičská liga