Detail soutěže Všechlapy (22.09.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice 20 17.17 16.99 17.17 4.40 8.32 12.31 16.21
2. Drahňovice 17 17.20 17.20 17.03 4.66 8.34 12.56 16.45
3. Jankov 15 17.41 17.41 17.18 3.89 7.59 12.16 15.60
4. Malovice 13 17.43 17.43 17.17 4.06 7.79 12.46 16.18
5. Špona Chářovice 11 17.48 17.48 16.80 4.12 7.52 11.85 15.19
6. Daměnice 10 17.54 17.54 17.19 4.30 8.61 12.94 16.64
7. Radětice 8 18.04 18.04 17.65 3.88 8.25 13.15 16.74
8. Ctiboř 7 18.05 18.05 17.97 4.00 7.54 11.85 17.11
9. Makov 6 18.22 17.87 18.22 3.97 7.85 12.87 16.76
10. Načeradec 5 18.39 18.39 18.02 4.45 8.32 13.27 17.10
11. Chmelná 4 18.44 18.03 18.44 4.48 8.56 12.94 17.21
12. Křížkový Újezdec 3 18.55 17.27 18.55 4.95 8.96 12.64 16.98
13. Radošovice 2 18.92 18.05 18.92 4.19 7.88 12.92 16.27
14. Křivsoudov 1 19.16 19.16 19.13 4.24 8.88 14.40 18.14
15. Chlum 0 19.71 19.71 18.65 5.04 9.26 13.50 17.68
16. Šebířov 0 20.94 20.94 19.32 4.35 8.28 13.59 17.78
17. Břežany 0 21.64 21.24 21.64 4.94 10.14 15.61 20.28
18. Moraveč 0 21.85 21.85 21.75 4.64 9.71 16.60 20.78
19. Přibyšice 0 25.83 25.83 25.78 11.26 15.63 21.19 24.62
N Odlochovice 0 N - - 4.33 8.57 12.89 16.93
N Dalovy 0 N - 17.28 4.19 7.88 12.92 16.27
N Kohouti Střezimíř 0 N - 19.45 3.76 7.43 12.39 16.98

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 24.74 24.74 24.61 4.74 8.87 16.82 23.54
2. Netvořice 2 26.73 26.73 26.69 4.76 9.94 19.46 25.26

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 10 17.18 17.14 17.18 5.26 10.10 13.29 16.43
2. Zdislavice 8 17.31 17.31 16.57 4.46 8.69 11.58 15.37
3. Všechlapy 6 17.34 17.34 17.04 4.39 8.58 11.60 15.90
4. Malovice 4 17.95 17.95 17.46 4.85 9.15 12.66 16.19
5. Daměnice 3 18.45 18.45 17.49 5.23 9.45 12.57 15.92
6. Ratměřice 2 18.75 18.62 18.75 5.36 10.86 14.29 17.95
7. Louňovice A 1 19.19 18.45 19.19 5.51 10.34 14.04 17.66
8. Tomice 0 19.47 19.37 19.47 5.06 10.03 13.73 17.71
9. Martinice 0 19.94 19.94 19.51 4.20 10.90 14.94 18.34
10. Moraveč 0 21.25 21.25 20.27 5.47 10.68 14.22 18.80
11. Načeradec 0 26.80 26.80 17.77 5.15 9.82 13.80 17.45
12. Rožmitál p. Třemšínem 0 31.38 29.94 31.38 5.76 11.16 14.88 28.85
13. Chlum 0 39.22 38.39 39.22 4.69 28.56 33.53 37.57
© 2019 Benešovská hasičská liga