Detail soutěže Drahňovice (01.06.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 19.05.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 31.05.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Miřetice Mirčák (19.05.2019 20:00:13)
2. Přibyšice Fíša (19.05.2019 20:00:14)
3. Křivsoudov admin (14.05.2019 21:22:35)
4. Šebířov Tom (19.05.2019 20:00:03)
5. Načeradec admin (27.05.2019 22:40:09)
6. Radošovice SdhRadošovice (19.05.2019 20:00:04)
7. Drahňovice lukas148 (17.06.2019 12:56:02)
8. Kohouti Střezimíř dejvbart (19.05.2019 20:00:02)
9. Ctiboř vosa (19.05.2019 19:02:18)
10. Malovice Honza (19.05.2019 19:00:18)
11. Daměnice admin (27.05.2019 22:40:09)
12. Tomice Tomice (19.05.2019 18:02:29)
13. Špona Chářovice admin (09.05.2019 22:27:48)
14. Krotějov Sport admin (27.05.2019 22:40:09)
15. Zdislavice Tomáš (19.05.2019 20:00:17)
16. Odlochovice Fíša (19.05.2019 20:00:38)
17. Chářovice B Samuel (19.05.2019 20:01:24)
18. Chmelná Chmelna (19.05.2019 20:01:10)
19. Břežany ondrejadam (19.05.2019 20:09:30)
20. Rennotor Dalovy novotna_ivana (29.05.2019 12:21:43)
21. Makov jiri187 (19.05.2019 21:55:36)
22. Moraveč SDH Moravec (20.05.2019 11:23:07)
23. Dobronice dakos (25.05.2019 22:03:40)
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39. Čechtice sucmar (19.05.2019 22:14:06)
40. Křížkový Újezdec kratochvil (19.05.2019 19:29:16)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 19.05.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 31.05.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Martomice Denisa Blandová (27.05.2019 10:35:58)
2. Malovice Honza (19.05.2019 19:00:09)
3. Ratměřice admin (10.05.2019 09:30:08)
4. Daměnice Koubikova (19.05.2019 18:04:28)
5. Dalovy novotna_ivana (19.05.2019 18:35:02)
6. Chlum KateřinaČernická (19.05.2019 20:00:02)
7. Šebířov lukas148 (19.05.2019 20:00:14)
8. Radošovice SdhRadošovice (19.05.2019 20:00:34)
9. Střezimíř dejvbart (19.05.2019 20:00:56)
10. Makov jiri187 (20.05.2019 08:15:39)
11. Čechtice sucmar (20.05.2019 08:27:10)
12. Louňovice A kratochvil (26.05.2019 21:03:08)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20. Zdislavice TAVLANN (19.05.2019 18:26:35)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.61 16.36 16.61 4.13 7.50 12.06 15.40
2. Tomice 17 17.08 17.08 16.94 4.12 8.43 12.66 16.44
3. Drahňovice 15 17.34 16.74 17.34 4.28 8.38 12.49 15.95
4. Ctiboř 13 17.69 17.69 17.45 4.20 7.94 12.99 16.67
5. Daměnice 11 17.86 17.18 17.86 4.19 8.34 12.66 16.38
6. Malovice 10 18.43 18.43 17.18 - - - -
7. Chářovice B 9 18.62 18.62 18.16 4.15 8.61 13.57 17.39
8. Dobronice 8 18.64 17.35 18.64 4.08 8.61 13.53 16.65
9. Načeradec 7 19.13 19.13 18.01 4.70 9.66 13.84 17.35
10. Chmelná 6 19.23 19.23 17.78 4.21 8.73 12.88 17.27
11. Přibyšice 5 19.45 19.29 19.45 4.82 9.27 14.34 18.26
12. Odlochovice 4 19.49 19.49 19.25 4.59 9.48 13.99 18.11
13. Křivsoudov 3 20.24 19.11 20.24 4.20 8.74 14.23 18.11
14. Kohouti Střezimíř 2 20.42 20.42 19.76 3.94 8.87 14.97 18.84
15. Zdislavice 1 20.64 20.53 20.64 7.35 11.11 15.89 20.27
16. Šebířov 0 21.31 21.16 21.31 4.58 9.44 16.07 19.58
N Čechtice 0 N 25.60 26.70 4.49 15.74 21.14 25.35
N Moraveč 0 N 23.35 23.30 5.73 10.61 16.54 19.31
N Křížkový Újezdec 0 N 19.17 - 4.21 8.79 13.63 17.74
N Krotějov Sport 0 N - - - - - -
N Radošovice 0 N 19.60 19.48 6.44 10.78 14.78 18.65
N Břežany 0 N 21.13 21.74 4.42 9.47 15.11 20.25
N Makov 0 N - - 3.98 7.94 12.82 16.65

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 24.15 24.15 24.01 4.79 9.72 17.34 23.09
2. Miřetice 2 25.66 24.77 25.66 4.63 9.16 17.28 23.71

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malovice 10 18.09 16.97 18.09 4.75 9.47 13.45 16.19
2. Daměnice 8 18.13 18.05 18.13 5.77 10.08 13.05 16.80
3. Louňovice A 6 18.61 18.61 18.47 5.24 10.33 13.48 17.20
4. Šebířov 4 20.57 18.55 20.57 6.22 11.32 13.77 17.64
5. Makov 3 21.33 21.11 21.33 9.72 13.82 16.93 20.48
6. Martomice 2 22.14 22.14 20.98 4.45 9.65 15.95 20.01
7. Zdislavice 1 23.25 23.25 18.60 5.17 10.16 13.59 17.08
8. Ratměřice 0 23.50 20.59 23.50 5.23 10.22 13.25 16.45
9. Dalovy 0 24.73 24.73 24.48 12.24 17.51 21.93 23.72
10. Radošovice 0 27.65 27.21 27.65 4.48 20.33 23.01 26.66
N Čechtice 0 N 20.76 - 6.24 11.10 15.12 18.63
N Chlum 0 N 17.81 18.89 4.91 10.34 13.23 16.60
© 2019 Benešovská hasičská liga