Detail soutěže Křivsoudov (22.06.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.06.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křivsoudov B admin (07.06.2019 10:54:06)
2. Rennotor Dalovy admin (09.06.2019 14:28:50)
3. Chmelná Chmelna (18.06.2019 11:00:04)
4. Odlochovice Fíša (09.06.2019 20:00:22)
5. Čechtice sucmar (09.06.2019 20:03:42)
6. Miřetice Mirčák (18.06.2019 11:00:15)
7. Radošovice SdhRadošovice (09.06.2019 20:00:04)
8. Malovice Karel - SDH Malovice (09.06.2019 19:00:10)
9. Ctiboř vosa (09.06.2019 18:00:26)
10. Křivsoudov admin (07.06.2019 10:54:12)
11. Špona Chářovice milan-špona (09.06.2019 18:14:52)
12. Daměnice Koubikova (09.06.2019 18:47:21)
13. Křížkový Újezdec kratochvil (09.06.2019 20:00:01)
14. Makov jiri187 (09.06.2019 20:08:13)
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17. Břežany ondrejadam (09.06.2019 20:01:37)
18.
<- Přesunout sem
19. Chářovice B Samuel (09.06.2019 22:17:27)
20. Načeradec Peťan (10.06.2019 22:18:14)
21.
<- Přesunout sem
22.
<- Přesunout sem
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25. Tomice Tomice (09.06.2019 18:59:18)
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Drahňovice lukas148 (20.06.2019 12:02:13)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.06.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Moraveč SDH Moravec (09.06.2019 20:49:46)
2. Malovice Karel - SDH Malovice (09.06.2019 18:03:07)
3. Chlum admin (07.06.2019 10:53:29)
4. Daměnice Koubikova (09.06.2019 18:42:40)
5. Martomice Denisa Blandová (09.06.2019 19:00:05)
6. Čechtice sucmar (09.06.2019 20:00:43)
7. Šebířov Míša (09.06.2019 20:26:26)
8. Louňovice A kratochvil (09.06.2019 18:02:31)
9. Makov jiri187 (09.06.2019 19:02:28)
10. Radošovice SdhRadošovice (09.06.2019 20:00:49)
11. Zdislavice TAVLANN (10.06.2019 10:46:22)
12. Ratměřice Ratměřice (10.06.2019 13:26:12)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20. Dalovy novotna_ivana (09.06.2019 20:00:05)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 17.06 16.62 17.06 4.02 7.59 12.21 15.72
2. Daměnice 17 17.63 17.63 17.59 4.39 8.35 12.80 16.51
3. Tomice 15 18.06 17.73 18.06 4.93 8.50 13.76 17.24
4. Drahňovice 13 18.08 18.08 16.97 4.34 8.42 13.00 16.44
5. Ctiboř 11 18.56 18.56 17.56 4.16 8.07 12.60 16.70
6. Křížkový Újezdec 10 18.72 17.89 18.72 5.31 8.57 12.72 16.75
7. Odlochovice 9 19.41 19.41 19.00 4.53 9.07 14.13 17.87
8. Makov 8 19.68 18.47 19.68 4.17 8.11 13.10 17.13
9. Chmelná 7 19.88 19.88 19.51 4.54 9.64 14.10 18.33
10. Radošovice 6 19.93 18.70 19.93 4.38 8.40 13.28 17.04
11. Chářovice B 5 19.98 19.98 17.98 4.10 8.03 13.00 16.84
12. Malovice 4 20.24 20.24 20.11 4.18 8.03 15.39 19.33
13. Břežany 3 21.38 21.38 21.23 4.63 9.34 14.95 20.36
14. Křivsoudov B 2 27.45 26.21 27.45 5.61 10.55 19.47 24.31
15. Čechtice 1 37.88 37.88 21.39 4.62 8.97 14.59 18.58
N Křivsoudov 0 N - - 4.15 8.44 13.61 -
N Načeradec 0 N 18.88 18.54 4.90 8.40 13.82 17.75

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 4 25.98 25.98 25.27 4.32 8.77 16.75 22.84

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radošovice 10 18.66 18.16 18.66 4.51 10.90 13.42 17.82
2. Chlum 8 19.40 18.96 19.40 5.42 9.78 15.00 18.19
3. Malovice 6 19.77 19.77 18.21 4.80 9.34 12.34 17.28
4. Šebířov 4 20.85 20.85 20.46 6.15 12.40 15.92 19.35
5. Ratměřice 3 20.88 20.88 19.38 5.67 10.75 15.35 18.93
6. Daměnice 2 20.91 20.91 19.52 6.16 11.48 14.49 18.36
7. Louňovice A 1 21.38 19.45 21.38 5.26 10.06 13.98 18.19
8. Čechtice 0 24.11 20.95 24.11 5.40 10.08 14.80 18.66
9. Moraveč 0 25.05 19.73 25.05 5.21 10.61 14.66 18.39
10. Martomice 0 29.13 28.49 29.13 5.09 11.99 24.05 27.91
11. Zdislavice 0 31.62 31.62 30.71 4.63 22.57 26.22 29.87
N Dalovy 0 N 18.18 18.87 5.16 11.06 14.27 17.62
N Makov 0 N 18.18 - 5.62 9.64 12.96 16.74
© 2019 Benešovská hasičská liga