Detail soutěže Daměnice (06.07.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Smíšená)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 23.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 05.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Moraveč (muži) SDH Moravec (23.06.2019 20:00:25)
2. Šebířov (muži) Tom (23.06.2019 20:00:08)
3. Křížkový Újezdec (muži) kratochvil (23.06.2019 19:18:15)
4. Chmelná (muži) Chmelna (23.06.2019 19:00:55)
5. Daměnice (ženy) admin (21.06.2019 15:57:19)
6. Makov (muži) admin (23.06.2019 15:27:12)
7. Odlochovice (muži) Merxva (23.06.2019 19:00:46)
8. Špona Chářovice (muži) milan-špona (23.06.2019 18:25:10)
9. Ctiboř (muži) vosa (23.06.2019 18:48:01)
10. Malovice (muži) Karel - SDH Malovice (04.07.2019 11:53:21)
11. Miřetice (muži) admin (21.06.2019 15:57:44)
12. Tomice (muži) Tomice (23.06.2019 18:00:14)
13. Drahňovice (muži) lukas148 (23.06.2019 19:14:03)
14. Radošovice (muži) SdhRadošovice (04.07.2019 15:00:31)
15. Makov (ženy) admin (23.06.2019 15:22:27)
16. Křivsoudov (muži) hasici.krivsoudov (23.06.2019 20:00:03)
17. Čechtice (muži) sucmar (23.06.2019 20:00:16)
18. Nahoruby (muži) Tiky (04.07.2019 15:57:08)
19. Moraveč (ženy) SDH Moravec (23.06.2019 20:00:32)
20. Malovice (ženy) Karel - SDH Malovice (04.07.2019 11:53:29)
21. Zdislavice (ženy) TAVLANN (23.06.2019 20:22:26)
22.
<- Přesunout sem
23. Louňovice A (ženy) kratochvil (23.06.2019 19:19:03)
24. Chlum (ženy) KateřinaČernická (04.07.2019 11:54:03)
25. Radošovice (ženy) SdhRadošovice (23.06.2019 20:03:11)
26. Chářovice B (muži) Samuel (23.06.2019 20:40:09)
27. Martomice (ženy) Denisa Blandová (23.06.2019 20:46:45)
28. Daměnice (muži) admin (23.06.2019 15:19:00)
29. Načeradec (muži) Peťan (24.06.2019 08:58:14)
30. Skrýchov (muži) HonzaKopecký (24.06.2019 11:44:09)
31. Jesenice (muži) Michal (24.06.2019 11:52:14)
32. Chotčiny (muži) sdhchotciny (24.06.2019 18:31:49)
33. Břežany (muži) ondrejadam (24.06.2019 19:26:40)
34. Načeradec (ženy) Peťan (24.06.2019 20:08:22)
35. Dalovy (ženy) novotna_ivana (25.06.2019 13:39:18)
36. Starosedlský Hrádek (muži) SDHsthradek (01.07.2019 14:24:41)
37. Rybova Lhota (muži) Jéža (05.07.2019 14:15:04)
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Šebířov (ženy) Míša (23.06.2019 19:04:42)
41. Chotčiny (ženy) sdhchotciny (24.06.2019 18:32:24)
42.
<- Přesunout sem
43.
<- Přesunout sem
44.
<- Přesunout sem
45.
<- Přesunout sem
46.
<- Přesunout sem
47.
<- Přesunout sem
48.
<- Přesunout sem
49.
<- Přesunout sem
50.
<- Přesunout sem
51.
<- Přesunout sem
52.
<- Přesunout sem
53.
<- Přesunout sem
54.
<- Přesunout sem
55.
<- Přesunout sem
56.
<- Přesunout sem
57.
<- Přesunout sem
58.
<- Přesunout sem
59.
<- Přesunout sem
60. Ratměřice (ženy) Ratměřice (24.06.2019 11:30:47)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice 20 15.04 15.04 14.63 4.27 7.94 10.77 13.77
2. Skrýchov 17 15.15 14.62 15.15 4.09 7.81 10.97 14.28
3. Jesenice 15 15.41 15.41 14.74 3.45 7.16 10.30 13.75
4. Drahňovice 13 15.53 15.53 15.17 4.34 7.85 10.87 14.33
5. Nahoruby 11 15.65 15.65 15.19 3.86 7.86 11.12 14.11
6. Daměnice 10 15.71 15.71 14.95 4.00 7.58 10.51 13.78
7. Starosedlský Hrádek 9 15.75 14.98 15.75 3.92 7.95 11.04 14.39
8. Malovice 8 15.83 15.83 15.74 4.15 8.28 11.72 14.90
9. Načeradec 7 15.89 15.89 15.76 4.40 8.08 11.53 14.72
10. Chmelná 6 15.97 15.97 15.74 4.33 7.73 11.53 14.80
11. Makov 5 16.13 15.93 16.13 4.13 7.93 10.93 14.72
12. Chářovice B 4 16.36 16.36 16.23 4.24 8.30 11.67 15.52
13. Radošovice 3 16.51 15.55 16.51 4.37 8.55 12.15 14.85
14. Odlochovice 2 17.21 17.21 17.12 4.61 8.80 11.43 15.65
15. Ctiboř 1 17.22 17.22 15.41 4.42 8.20 11.02 14.42
16. Šebířov 0 17.61 17.57 17.61 4.33 10.11 13.04 16.57
17. Křivsoudov 0 18.09 16.26 18.09 4.16 8.17 11.52 15.64
18. Špona Chářovice 0 18.48 14.55 18.48 3.95 7.42 10.07 13.76
19. Křížkový Újezdec 0 18.72 18.72 16.25 4.34 7.97 10.98 14.24
20. Moraveč 0 21.64 21.64 20.15 5.31 10.43 14.14 19.24
21. Čechtice 0 32.61 32.61 28.46 6.48 10.95 14.20 18.63
N Břežany 0 N 23.35 - 4.55 9.76 13.14 18.61

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 4 21.05 21.05 20.01 3.94 8.51 12.79 19.13
2. Rennotor Dalovy 2 21.52 21.40 21.52 5.09 9.24 13.26 20.03
3. Chotčiny 1 22.97 22.41 22.97 5.04 9.89 15.12 20.97

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 10 17.97 17.97 17.93 5.18 9.58 13.04 16.75
2. Makov 8 18.06 18.06 17.21 5.51 9.73 12.89 16.34
3. Radošovice 6 19.94 19.88 19.94 4.63 12.35 14.93 18.17
4. Dalovy 4 20.18 20.18 19.30 6.16 11.85 14.91 18.25
5. Ratměřice 3 20.45 18.58 20.45 5.31 10.18 13.81 17.58
6. Daměnice 2 21.27 21.27 17.27 4.61 9.55 12.43 16.15
7. Louňovice A 1 26.28 26.28 18.89 5.39 10.62 14.35 18.25
8. Šebířov 0 32.25 32.25 19.94 5.67 12.79 14.59 18.15
9. Chlum 0 36.78 34.57 36.78 5.40 10.32 16.88 23.34
10. Moraveč 0 38.37 38.37 35.94 5.09 9.42 13.12 17.47
N Načeradec 0 N 20.89 21.26 6.58 13.47 16.30 20.07
N Zdislavice 0 N - 19.11 4.91 9.61 13.23 16.68
N Malovice 0 N 17.09 - 5.04 9.99 12.79 15.76

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 35.20 27.12 35.20 6.04 11.54 18.83 24.15
© 2019 Benešovská hasičská liga