Detail soutěže Louňovice (13.07.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 30.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 12.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Makov admin (30.06.2019 16:19:43)
2. Moraveč SDH Moravec (30.06.2019 20:03:19)
3. Dobronice fikoš (01.07.2019 19:14:48)
4. Šebířov Tom (30.06.2019 20:00:49)
5. Radošovice SdhRadošovice (30.06.2019 20:00:03)
6. Chmelná Chmelna (30.06.2019 19:00:53)
7. Odlochovice Merxva (30.06.2019 19:05:39)
8. Křížkový Újezdec admin (30.06.2019 09:02:03)
9. Ctiboř vosa (30.06.2019 18:00:03)
10. Malovice Malovice (30.06.2019 19:00:06)
11. Špona Chářovice milan-špona (30.06.2019 18:08:05)
12. Drahňovice admin (30.06.2019 09:05:24)
13. Chářovice B Samuel (30.06.2019 19:20:05)
14. Daměnice Koubikova (30.06.2019 18:47:07)
15. Tomice Tomice (30.06.2019 18:16:41)
16. Přibyšice Fíša (30.06.2019 20:00:03)
17. Křivsoudov hasici.krivsoudov (30.06.2019 20:00:13)
18. Kohouti Střezimíř dejvbart (02.07.2019 03:53:55)
19.
<- Přesunout sem
20. Skrýchov HonzaKopecký (30.06.2019 20:43:31)
21. Rennotor Dalovy novotna_ivana (12.07.2019 12:24:37)
22. Načeradec Peťan (30.06.2019 23:44:40)
23. Miřetice Mirčák (01.07.2019 10:27:35)
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Čechtice sucmar (01.07.2019 17:10:08)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 30.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 12.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Louňovice A admin (30.06.2019 09:01:47)
2. Makov admin (30.06.2019 16:18:53)
3. Malovice Malovice (30.06.2019 18:12:51)
4. Daměnice Koubikova (30.06.2019 18:45:40)
5. Čechtice sucmar (10.07.2019 21:19:37)
6. Radošovice SdhRadošovice (30.06.2019 19:49:05)
7. Dalovy novotna_ivana (30.06.2019 20:00:03)
8. Moraveč AKrejcova (30.06.2019 20:00:26)
9.
<- Přesunout sem
10. Chlum KateřinaČernická (30.06.2019 19:01:44)
11.
<- Přesunout sem
12. Martomice Denisa Blandová (30.06.2019 21:08:39)
13. Zdislavice TAVLANN (01.07.2019 10:44:13)
14. Střezimíř dejvbart (02.07.2019 03:54:06)
15. Načeradec Načeradský holky (06.07.2019 13:35:40)
16. Ratměřice Ratměřice (07.07.2019 18:02:58)
17. Šebířov Míša (10.07.2019 21:13:33)
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Ctiboř 20 17.30 17.30 17.17 4.36 8.22 12.53 16.26
2. Daměnice 17 17.33 17.23 17.33 5.43 8.91 12.93 16.43
3. Dobronice 15 17.41 17.05 17.41 3.96 7.93 12.34 15.89
4. Drahňovice 13 17.66 17.66 17.21 4.25 7.91 12.41 16.23
5. Načeradec 11 17.95 17.95 17.28 4.24 8.29 13.14 16.89
6. Makov 10 17.98 17.98 17.46 3.99 7.96 12.94 16.75
7. Tomice 9 18.14 18.14 17.67 4.21 8.05 12.36 16.52
8. Křížkový Újezdec 8 18.37 17.59 18.37 4.39 8.84 13.45 16.84
9. Špona Chářovice 7 18.43 17.36 18.43 4.95 8.71 12.86 16.30
10. Přibyšice 6 19.08 19.08 19.08 4.63 8.44 13.33 17.84
11. Radošovice 5 20.66 18.72 20.66 6.01 9.76 14.33 17.97
12. Šebířov 4 20.73 19.92 20.73 5.11 9.16 14.72 19.03
13. Čechtice 3 22.21 20.96 22.21 4.76 9.08 14.98 19.53
N Křivsoudov 0 N 18.55 - 4.31 8.15 12.62 17.04
N Chářovice B 0 N - - - - - -
N Skrýchov 0 N 17.76 - 4.07 8.30 12.50 16.10
N Chmelná 0 N - 17.90 4.75 8.54 13.47 17.23
N Moraveč 0 N - - - - - -
N Odlochovice 0 N - - 4.36 8.23 13.21 18.02
N Malovice 0 N - 17.18 4.05 8.16 13.20 16.49

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 24.25 24.25 23.29 4.18 8.29 16.17 22.55

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Martomice 10 18.45 17.60 18.45 4.64 9.22 12.36 16.51
2. Dalovy 8 18.65 18.65 17.41 5.14 9.82 12.74 16.46
3. Chlum 6 18.68 17.19 18.68 5.38 10.02 13.25 16.72
4. Radošovice 4 19.24 19.24 18.34 4.82 10.05 14.68 17.65
5. Louňovice A 3 19.69 19.69 18.93 5.40 9.32 14.12 17.63
6. Malovice 2 19.73 19.56 19.73 5.36 9.74 13.55 16.57
7. Ratměřice 1 20.45 20.45 20.33 5.32 10.21 13.87 17.47
8. Daměnice 0 21.06 21.06 17.73 5.47 9.52 12.93 16.40
9. Šebířov 0 21.49 20.49 21.49 5.45 11.99 13.98 17.98
10. Načeradec 0 22.29 20.44 22.29 6.27 12.68 15.28 19.14
11. Zdislavice 0 22.39 20.95 22.39 4.79 12.47 16.67 20.28
12. Čechtice 0 24.13 24.13 22.27 5.30 10.84 16.65 20.14
13. Moraveč 0 26.42 25.97 26.42 4.93 9.32 13.26 17.31
N Makov 0 N 19.47 19.01 5.77 9.95 14.41 18.23
© 2019 Benešovská hasičská liga