Detail soutěže Makov (14.07.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 30.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Makov admin (30.06.2019 16:17:22)
2. Špona Chářovice milan-špona (30.06.2019 18:08:26)
3. Šebířov Tom (30.06.2019 20:01:04)
4. Chmelná Chmelna (30.06.2019 19:00:05)
5. Tomice Tomice (30.06.2019 18:27:11)
6. Drahňovice lukas148 (10.07.2019 07:40:15)
7. Radošovice SdhRadošovice (30.06.2019 20:00:21)
8. Křížkový Újezdec kratochvil (30.06.2019 19:00:07)
9. Ctiboř vosa (30.06.2019 18:00:37)
10. Malovice Malovice (30.06.2019 19:00:13)
11. Božejovice lukas148 (10.07.2019 07:39:49)
12. Křivsoudov hasici.krivsoudov (30.06.2019 20:00:28)
13. Chářovice B Samuel (30.06.2019 19:20:50)
14. Moraveč SDH Moravec (30.06.2019 20:02:46)
15. Odlochovice Merxva (30.06.2019 19:06:10)
16. Bezdědovice motyka.josef (13.07.2019 19:04:19)
17.
<- Přesunout sem
18. Čechtice sucmar (30.06.2019 20:12:00)
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem
21. Načeradec Peťan (30.06.2019 23:44:48)
22. Kohouti Střezimíř dejvbart (02.07.2019 03:54:40)
23. Kamenná Lhota Blani.novotna (02.07.2019 20:51:38)
24. Rennotor Dalovy novotna_ivana (07.07.2019 22:08:02)
25. Daměnice Sdhdamenice (13.07.2019 18:27:24)
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Stoklasná Lhota admin (30.06.2019 16:17:43)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 30.06.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 13.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Makov admin (30.06.2019 16:17:28)
2. Malovice Malovice (30.06.2019 18:13:11)
3. Chlum KateřinaČernická (30.06.2019 19:00:56)
4. Daměnice Koubikova (30.06.2019 18:47:56)
5. Čechtice sucmar (10.07.2019 21:22:25)
6. Radošovice SdhRadošovice (30.06.2019 19:49:44)
7. Dalovy novotna_ivana (30.06.2019 20:00:07)
8. Moraveč AKrejcova (30.06.2019 20:00:42)
9. Zdislavice TAVLANN (11.07.2019 11:45:36)
10. Louňovice A kratochvil (30.06.2019 19:39:03)
11. Martomice Denisa Blandová (30.06.2019 21:09:14)
12. Křížkový Újezdec kratochvil (12.07.2019 07:17:32)
13. Střezimíř dejvbart (02.07.2019 03:54:48)
14. Kamenná Lhota Blani.novotna (02.07.2019 20:51:56)
15. Ratměřice Ratměřice (03.07.2019 07:03:38)
16. Načeradec Načeradský holky (06.07.2019 13:36:07)
17. Šebířov Míša (10.07.2019 21:14:18)
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.87 16.80 16.87 4.14 7.60 12.36 16.04
2. Daměnice 17 17.10 17.03 17.10 4.21 8.09 12.63 15.96
3. Tomice 15 17.52 16.79 17.52 4.18 8.01 13.08 16.44
4. Stoklasná Lhota 13 17.84 17.84 16.94 4.17 7.88 12.49 15.94
5. Malovice 11 18.21 17.48 18.21 4.38 8.51 13.37 16.95
6. Ctiboř 10 18.33 18.33 18.09 4.43 8.84 13.48 17.09
7. Makov 9 18.41 18.24 18.41 4.08 8.37 12.95 17.29
8. Načeradec 8 18.70 18.70 18.23 5.00 8.86 13.67 17.40
9. Křížkový Újezdec 7 18.71 18.28 18.71 4.49 8.68 13.12 16.94
10. Chmelná 6 18.90 18.90 18.21 4.31 8.80 14.11 17.07
11. Radošovice 5 19.22 18.32 19.22 5.42 9.81 14.13 17.96
12. Odlochovice 4 19.28 18.71 19.28 4.59 9.12 14.19 18.14
13. Drahňovice 3 20.21 20.21 20.20 5.39 9.44 15.50 19.25
14. Moraveč 2 23.14 22.79 23.14 5.27 11.37 17.68 22.22
15. Křivsoudov 1 36.89 36.89 36.69 4.40 8.29 13.15 17.92
N Kamenná Lhota 0 N - - - - - -
N Chářovice B 0 N - - - - - -
N Šebířov 0 N - - 5.08 9.53 13.94 17.71
N Čechtice 0 N - 33.84 4.48 10.14 22.35 28.82
N Božejovice 0 N - - 4.43 9.20 14.65 18.53

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 26.02 25.41 26.02 5.40 9.76 17.89 23.51

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 10 17.37 17.37 17.30 5.14 10.03 13.12 16.29
2. Radošovice 8 18.72 18.07 18.72 4.49 9.45 13.37 16.69
3. Chlum 6 18.78 17.63 18.78 5.24 10.03 12.95 16.57
4. Ratměřice 4 19.20 19.20 17.88 5.22 10.32 13.52 17.06
5. Louňovice A 3 19.33 19.33 18.99 6.24 11.62 14.42 18.25
6. Makov 2 19.53 17.14 19.53 5.24 9.50 12.72 16.08
7. Moraveč 1 20.29 19.06 20.29 4.93 11.46 14.34 18.26
8. Křížkový Újezdec 0 21.31 20.97 21.31 5.55 11.11 16.00 19.71
9. Čechtice 0 22.52 22.52 20.99 5.47 11.74 15.40 19.33
10. Malovice 0 22.72 22.72 20.48 6.76 11.27 16.60 19.99
11. Kamenná Lhota 0 23.51 23.51 22.21 5.05 11.73 15.98 19.68
12. Martomice 0 33.01 33.01 32.00 4.54 17.32 27.51 31.26
N Smrkov 0 N 21.77 21.50 6.51 12.95 15.33 20.25
N Šebířov 0 N - - 5.24 11.91 14.31 17.79
N Zdislavice 0 N - - - - - -
N Daměnice 0 N 19.30 17.85 5.85 10.51 12.94 17.02
© 2019 Benešovská hasičská liga