Detail soutěže Chářovice (20.07.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 07.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 19.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křížkový Újezdec kratochvil (07.07.2019 21:52:28)
2. Šebířov Tom (07.07.2019 20:00:04)
3. Ctiboř vosa (14.07.2019 18:25:56)
4. Tomice admin (07.07.2019 16:25:33) DK
5. Chářovice B admin (07.07.2019 16:25:41) DK
6. Chmelná admin (07.07.2019 16:25:52) DK
7. Čechtice sucmar (07.07.2019 20:00:03)
8. Moraveč SDH Moravec (07.07.2019 20:00:30)
9. Odlochovice Merxva (07.07.2019 20:00:21)
10. Malovice Malovice (07.07.2019 19:00:01)
11. Špona Chářovice admin (07.07.2019 16:26:11) DK
12. Radošovice SdhRadošovice (15.07.2019 14:48:49)
13. Přibyšice Fíša (07.07.2019 20:00:02)
14. Makov jiri187 (07.07.2019 20:05:26)
15. Načeradec Peťan (07.07.2019 20:10:39)
16. Kohouti Střezimíř dejvbart (15.07.2019 16:06:47)
17.
<- Přesunout sem
18. Rennotor Dalovy novotna_ivana (07.07.2019 22:05:56)
19.
<- Přesunout sem
20. Zahorčice Baďa (15.07.2019 09:12:54)
21. Křivsoudov hasici.krivsoudov (08.07.2019 10:36:04)
22. Daměnice Sdhdamenice (12.07.2019 15:51:03)
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39. Miřetice Mirčák (15.07.2019 12:32:32)
40. Drahňovice lukas148 (07.07.2019 18:13:01)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 07.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 19.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Moraveč AKrejcova (07.07.2019 20:00:19)
2. Dalovy novotna_ivana (07.07.2019 20:00:01)
3. Martomice admin (07.07.2019 16:32:40) DK
4. Daměnice zvara (07.07.2019 18:00:16)
5. Malovice Malovice (07.07.2019 18:00:04)
6. Načeradec Načeradský holky (07.07.2019 20:00:01)
7. Makov jiri187 (07.07.2019 19:00:54)
8. Ratměřice Ratměřice (07.07.2019 20:00:01)
9. Chlum petrinovamarie (07.07.2019 20:00:12)
10. Čechtice sucmar (07.07.2019 20:00:23)
11. Šebířov Míša (07.07.2019 20:34:27)
12. Radošovice SdhRadošovice (07.07.2019 20:44:09)
13. Louňovice A kratochvil (07.07.2019 21:52:13)
14. Střezimíř dejvbart (08.07.2019 08:55:34)
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20. Zdislavice TAVLANN (09.07.2019 11:34:46)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.84 16.84 16.73 3.97 7.87 12.09 15.80
2. Daměnice 17 17.40 17.04 17.40 3.99 8.33 12.68 16.55
3. Tomice 15 17.45 17.35 17.45 4.52 9.16 13.26 16.73
4. Ctiboř 13 17.78 17.78 17.42 4.14 7.99 12.24 15.95
5. Křížkový Újezdec 11 18.03 18.03 17.69 4.38 8.63 12.88 16.27
6. Odlochovice 10 18.72 18.72 18.61 4.24 8.49 12.80 17.20
7. Radošovice 9 18.73 18.25 18.73 4.20 8.56 12.91 16.57
8. Chářovice B 8 18.81 18.81 18.67 4.17 8.00 13.05 17.03
9. Makov 7 18.89 18.50 18.89 4.00 8.69 13.37 17.59
10. Chmelná 6 18.95 18.90 18.95 4.31 9.50 13.57 18.43
11. Malovice 5 19.18 18.03 19.18 4.45 8.72 13.64 17.54
12. Přibyšice 4 19.51 19.51 19.27 4.86 9.19 13.61 18.24
13. Načeradec 3 19.73 19.73 19.40 4.40 10.30 14.93 18.54
14. Šebířov 2 20.02 20.02 19.92 5.40 9.76 15.09 19.08
15. Kohouti Střezimíř 1 20.97 20.48 20.97 4.00 9.05 15.18 19.77
16. Křivsoudov 0 21.17 19.94 21.17 5.48 9.58 15.48 19.35
17. Zahorčice 0 21.36 21.36 17.10 4.19 7.50 12.38 15.52
18. Čechtice 0 22.94 22.49 22.94 4.35 11.54 18.12 22.07
N Drahňovice 0 N - - 4.37 7.67 12.20 16.61
N Moraveč 0 N 23.89 24.42 4.81 10.84 17.92 -

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 27.80 27.63 27.80 7.07 11.07 20.24 24.64

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 10 17.52 17.30 17.52 5.91 10.36 13.27 16.83
2. Zdislavice 8 18.23 18.23 18.00 4.87 9.44 13.56 16.96
3. Chlum 6 18.36 18.36 18.00 5.10 9.59 12.66 15.78
4. Malovice 4 18.66 18.66 17.88 4.90 9.60 12.78 15.86
5. Ratměřice 3 19.13 17.66 19.13 5.53 10.26 13.18 16.27
6. Martomice 2 19.57 19.57 19.13 4.73 9.87 14.33 18.51
7. Radošovice 1 19.78 19.78 18.27 4.74 9.32 13.59 16.54
8. Čechtice 0 20.60 20.60 19.86 5.62 10.68 15.07 18.60
9. Louňovice A 0 22.25 20.12 22.25 4.96 11.29 14.54 18.47
10. Střezimíř 0 34.55 34.55 19.31 4.93 10.92 16.50 17.56
11. Šebířov 0 37.75 37.75 37.32 5.72 30.22 33.08 36.24
N Načeradec 0 N 29.56 - 5.93 11.25 15.38 19.49
N Makov 0 N 16.72 17.00 5.31 9.48 12.50 16.03
N Moraveč 0 N - - - - - -
N Dalovy 0 N - - 4.92 10.78 13.80 22.96
© 2019 Benešovská hasičská liga