Detail soutěže Malovice (27.07.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 14.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 26.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (12.07.2019 11:24:19) DK
2. Miřetice Mirčák (14.07.2019 20:09:02)
3. Šebířov Tom (14.07.2019 20:00:04)
4. Dobronice Pavel Komarek (14.07.2019 19:39:13)
5. Chmelná Chmelna (14.07.2019 19:00:02)
6. Radošovice SdhRadošovice (14.07.2019 20:00:01)
7. Načeradec tonda (14.07.2019 19:50:33)
8. Špona Chářovice milan-špona (14.07.2019 18:54:16)
9. Ctiboř vosa (14.07.2019 18:24:51)
10. Drahňovice lukas148 (14.07.2019 18:07:12)
11. Kohouti Střezimíř dejvbart (14.07.2019 20:00:10)
12. Přibyšice Fíša (14.07.2019 20:00:03)
13. Čechtice sucmar (21.07.2019 15:39:20)
14. Daměnice zvara (14.07.2019 18:00:51)
15. Ločenice admin (14.07.2019 17:37:15) DK
16. Skrýchov HonzaKopecký (14.07.2019 20:00:22)
17. Odlochovice Fíša (14.07.2019 20:00:36)
18. Moraveč SDH Moravec (21.07.2019 18:55:56)
19. Křížkový Újezdec kratochvil (14.07.2019 20:23:12)
20. Rennotor Dalovy novotna_ivana (21.07.2019 19:04:10)
21. Chářovice B Samuel (14.07.2019 20:38:14)
22. Makov jiri187 (14.07.2019 20:48:22)
23. Křivsoudov hasici.krivsoudov (15.07.2019 09:55:12)
24. Kamenná Lhota Blani.novotna (22.07.2019 15:16:52)
25. Chotčiny sdhchotciny (16.07.2019 13:22:34)
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Tomice Tomice (21.07.2019 14:05:49)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 14.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 26.07.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (12.07.2019 11:25:21) DK
2. Martomice Denisa Blandová (14.07.2019 18:00:30)
3. Šebířov admin (14.07.2019 16:54:07) DK
4. Radošovice SdhRadošovice (14.07.2019 18:21:31)
5. Daměnice zvara (14.07.2019 19:01:49)
6. Chlum KateřinaČernická (14.07.2019 19:42:46)
7. Dalovy novotna_ivana (14.07.2019 19:07:57)
8. Čechtice sucmar (21.07.2019 15:39:50)
9. Moraveč AKrejcova (14.07.2019 20:00:14)
10. Načeradec Načeradský holky (14.07.2019 20:00:26)
11. Střezimíř dejvbart (14.07.2019 20:00:41)
12. Kamenná Lhota Blani.novotna (22.07.2019 15:17:24)
13. Louňovice A kratochvil (14.07.2019 20:23:20)
14. Makov jiri187 (14.07.2019 20:48:30)
15. Zdislavice TAVLANN (15.07.2019 15:00:34)
16. Chotčiny sdhchotciny (16.07.2019 13:22:48)
17. Nová Ves stranska_misa (19.07.2019 10:49:20)
18. Ratměřice Ratměřice (24.07.2019 07:27:04)
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 20 17.11 17.07 17.11 3.96 7.82 12.32 15.94
2. Malovice 17 17.27 17.27 16.94 3.95 7.93 12.75 16.45
3. Špona Chářovice 15 17.29 16.86 17.29 4.01 7.72 12.61 16.11
4. Drahňovice 13 17.81 17.81 17.36 4.26 7.57 12.33 16.16
5. Dobronice 11 17.97 17.97 17.25 4.01 8.03 12.67 15.87
6. Makov 10 18.17 18.17 18.06 4.19 8.34 12.62 16.98
7. Načeradec 9 18.30 18.30 17.99 4.33 8.18 13.09 16.78
8. Křížkový Újezdec 8 19.11 17.87 19.11 4.13 9.13 14.32 17.36
9. Ctiboř 7 19.40 18.37 19.40 3.97 7.82 12.70 16.45
10. Přibyšice 6 19.64 19.64 19.54 5.27 9.63 14.86 18.84
11. Kohouti Střezimíř 5 19.91 19.19 19.91 3.64 8.74 13.18 17.73
12. Skrýchov 4 20.19 20.19 17.56 3.77 8.12 13.46 16.77
13. Radošovice 3 20.54 20.54 18.30 4.73 8.84 12.96 17.00
14. Chmelná 2 20.54 20.54 20.47 4.13 10.48 15.12 19.05
15. Odlochovice 1 21.06 18.92 21.06 3.99 8.49 13.73 17.04
16. Moraveč 0 22.27 20.71 22.27 4.70 9.03 14.68 18.63
17. Kamenná Lhota 0 29.86 29.86 29.44 4.75 10.63 25.88 28.64
N Tomice 0 N - 17.18 4.13 8.08 12.77 16.38
N Křivsoudov 0 N - - - - - -
N Chářovice B 0 N - - 4.06 7.85 12.76 16.71
N Ločenice 0 N 21.35 20.11 6.58 10.51 15.13 19.30
N Čechtice 0 N 21.60 - 4.32 10.44 14.94 19.51

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 25.80 25.10 25.80 4.99 9.44 17.24 23.47
2. Miřetice 2 28.02 28.02 24.76 3.84 8.06 16.64 23.11
3. Rennotor Dalovy 1 31.52 31.52 23.46 4.54 8.86 16.61 22.15

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Makov 10 17.11 16.96 17.11 4.97 9.59 12.57 16.16
2. Martomice 8 17.84 16.94 17.84 4.36 8.78 12.10 16.27
3. Malovice 6 17.84 17.84 17.52 4.66 9.10 13.12 16.17
4. Daměnice 4 17.96 17.96 17.96 4.81 9.32 12.83 16.32
5. Zdislavice 3 19.05 19.05 17.54 4.65 9.90 13.00 16.63
6. Ratměřice 2 19.06 17.85 19.06 4.86 9.77 13.33 17.37
7. Radošovice 1 19.19 18.93 19.19 5.19 12.73 14.15 18.18
8. Louňovice A 0 19.34 19.04 19.34 4.84 9.67 13.80 17.01
9. Moraveč 0 21.01 19.22 21.01 4.48 9.39 13.39 18.09
10. Chlum 0 21.09 21.09 20.60 5.14 9.55 12.58 17.99
11. Načeradec 0 21.18 19.93 21.18 6.05 11.66 15.60 19.20
12. Šebířov 0 21.41 21.41 20.29 5.34 11.10 15.03 18.91
13. Kamenná Lhota 0 22.96 20.75 22.96 5.59 12.05 15.70 19.67
14. Dalovy 0 26.64 26.64 20.46 4.90 9.87 15.39 18.88
N Čechtice 0 N - - 5.90 14.21 17.73 24.54

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 25.24 24.30 25.24 4.97 11.30 16.98 22.80
2. Nová Ves 2 30.46 30.46 29.42 7.39 16.31 19.24 27.40
© 2019 Benešovská hasičská liga