Detail soutěže Načeradec (03.08.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 21.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 02.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Drahňovice fikoš (21.07.2019 18:28:14)
2. Odlochovice Merxva (21.07.2019 20:00:03)
3. Načeradec admin (21.07.2019 14:03:54) DK
4. Ctiboř vosa (21.07.2019 19:58:22)
5. Špona Chářovice milan-špona (21.07.2019 18:59:15)
6. Křížkový Újezdec kratochvil (21.07.2019 19:02:35)
7. Makov jiri187 (21.07.2019 19:06:07)
8. Chmelná Chmelna (21.07.2019 19:00:25)
9. Kohouti Střezimíř dejvbart (21.07.2019 20:00:04)
10. Šebířov Tom (21.07.2019 20:00:02)
11. Čechtice sucmar (21.07.2019 20:00:12)
12. Tomice Tomice (21.07.2019 18:04:59)
13. Přibyšice Fíša (21.07.2019 20:00:20)
14. Daměnice zvara (21.07.2019 18:00:07)
15. Radošovice SdhRadošovice (21.07.2019 20:00:28)
16. Moraveč SDH Moravec (21.07.2019 20:00:37)
17. Křivsoudov hasici.krivsoudov (21.07.2019 20:00:48)
18. Miřetice Mirčák (21.07.2019 20:14:22)
19. Rennotor Dalovy novotna_ivana (21.07.2019 20:26:17)
20. Malovice Honza (21.07.2019 20:50:19)
21. Křížov krizov (21.07.2019 21:04:11)
22. Dubičné Dejvis (29.07.2019 10:37:40)
23. Chotčiny sdhchotciny (30.07.2019 15:36:57)
24. Dolní Třebonín SDH Dolní Třebonín (30.07.2019 21:45:06)
25. Plchov Petra Plechatá (26.07.2019 10:06:59)
26. Vračkovice Vračkovice (31.07.2019 20:01:22)
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 21.07.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 02.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Daměnice zvara (21.07.2019 19:02:30)
2. Dalovy novotna_ivana (21.07.2019 19:00:03)
3. Chlum KateřinaČernická (21.07.2019 18:23:57)
4. Radošovice SdhRadošovice (21.07.2019 18:00:01)
5. Louňovice A kratochvil (21.07.2019 20:00:01)
6. Martomice Verča Šebková (21.07.2019 18:00:16)
7. Načeradec admin (21.07.2019 14:04:27) DK
8. Čechtice sucmar (21.07.2019 20:00:23)
9. Střezimíř dejvbart (21.07.2019 20:00:33)
10. Makov jiri187 (21.07.2019 20:00:40)
11. Moraveč SDH Moravec (21.07.2019 20:01:07)
12. Ratměřice fikoš (21.07.2019 20:06:43)
13. Malovice Honza (21.07.2019 20:50:33)
14. Šebířov Míša (21.07.2019 21:34:55)
15. Plchov Petra Plechatá (26.07.2019 10:07:18)
16. Křížkový Újezdec kratochvil (30.07.2019 20:23:24)
17. Hulice SDH Hulice (29.07.2019 12:46:51)
18.
<- Přesunout sem
19. Chotčiny sdhchotciny (30.07.2019 15:37:46)
20. Zdislavice TAVLANN (22.07.2019 14:31:27)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 17.62 16.79 17.62 3.99 8.16 12.73 16.31
2. Tomice 17 18.08 17.32 18.08 4.31 8.41 13.56 16.80
3. Malovice 15 18.27 18.27 17.40 4.38 9.17 13.51 17.03
4. Ctiboř 13 18.27 18.27 18.24 4.35 8.77 13.25 17.17
5. Chmelná 11 19.25 19.11 19.25 4.46 8.86 13.81 17.95
6. Křížkový Újezdec 10 19.35 18.86 19.35 4.46 9.38 13.66 18.06
7. Radošovice 9 19.66 18.11 19.66 4.69 8.98 12.14 13.33
8. Odlochovice 8 20.20 19.36 20.20 4.20 8.85 14.49 18.14
9. Makov 7 20.53 20.53 17.88 4.32 8.66 13.43 17.16
10. Daměnice 6 20.61 17.55 20.61 4.14 8.20 12.05 16.34
11. Moraveč 5 21.91 21.68 21.91 5.67 11.85 15.78 20.12
12. Načeradec 4 21.99 21.99 19.41 4.52 8.66 13.50 16.57
13. Kohouti Střezimíř 3 22.37 22.37 20.51 4.75 9.52 14.86 18.71
14. Křivsoudov 2 23.96 20.29 23.96 4.31 9.60 15.55 19.82
15. Přibyšice 1 25.37 25.37 24.94 4.83 9.59 18.45 22.08
16. Šebířov 0 29.40 29.40 20.37 5.22 9.95 15.12 19.63
17. Plchov 0 36.16 36.16 29.67 7.73 15.23 23.20 27.51
N Čechtice 0 N - - 4.98 10.32 30.78 35.12
N Drahňovice 0 N 18.85 - 4.45 8.10 12.51 16.38

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 26.24 26.24 26.11 4.94 10.00 20.05 25.16
2. Miřetice 2 27.39 27.09 27.39 4.41 10.64 19.30 25.08
3. Chotčiny 1 31.02 30.31 31.02 6.26 10.26 19.40 28.40
4. Křížov 0 39.89 39.89 33.05 7.09 14.76 25.19 31.98
N Vračkovice 0 N 43.57 44.85 6.75 21.64 34.25 41.18
N Dolní Třebonín 0 N 40.07 38.82 - - - -

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 10 17.62 16.95 17.62 5.23 9.72 13.07 16.04
2. Chlum 8 18.33 17.68 18.33 5.24 9.99 13.76 16.72
3. Dalovy 6 18.75 18.75 17.98 5.28 10.72 13.97 17.15
4. Makov 4 19.02 19.02 18.27 5.27 9.56 12.32 15.79
5. Moraveč 3 19.59 19.59 19.36 4.86 9.75 13.28 18.00
6. Načeradec 2 19.75 19.75 19.73 6.16 13.31 15.42 18.81
7. Martomice 1 20.12 20.12 19.80 6.99 11.90 15.08 19.17
8. Šebířov 0 21.20 21.20 20.88 5.45 12.20 15.03 18.71
9. Louňovice A 0 23.75 22.50 23.75 9.06 14.74 17.97 21.90
10. Radošovice 0 23.94 23.94 22.55 6.30 11.46 14.74 19.39
11. Čechtice 0 24.70 24.70 22.19 6.78 13.56 17.25 21.04
12. Plchov 0 28.24 27.16 28.24 - - - -
13. Malovice 0 30.31 30.31 28.65 4.64 9.92 22.19 27.83
N Zdislavice 0 N - 17.45 5.01 9.99 13.28 16.96
N Ratměřice 0 N - - 6.35 - - -
N Křížkový Újezdec 0 N 21.52 24.30 5.44 11.07 15.73 19.68

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Hulice 4 27.08 27.08 26.61 6.52 12.89 19.02 24.53
2. Chotčiny 2 52.21 52.21 24.20 5.18 10.58 15.81 21.43
© 2019 Benešovská hasičská liga