Detail soutěže Jankov (17.08.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 04.08.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 16.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Čechtice sucmar (15.08.2019 22:09:27)
2. Špona Chářovice milan-špona (04.08.2019 19:06:35)
3. Odlochovice admin (02.08.2019 21:19:02) DK
4. Chmelná admin (04.08.2019 19:11:22)
5. Tomice admin (03.08.2019 21:40:02) DK
6. Daměnice zvara (04.08.2019 18:00:57)
7. Rennotor Dalovy novotna_ivana (16.08.2019 19:15:47)
8. Malovice admin (04.08.2019 18:57:28)
9. Ctiboř vosa (04.08.2019 18:00:04)
10. Šebířov Tom (04.08.2019 20:00:02)
11. Moraveč SDH Moravec (04.08.2019 20:00:01)
12. Křivsoudov hasici.krivsoudov (04.08.2019 20:00:04)
13. Radošovice SdhRadošovice (04.08.2019 20:00:11)
14. Přibyšice Fíša (16.08.2019 19:38:30)
15.
<- Přesunout sem
16. Chářovice B Samuel (04.08.2019 20:00:32)
17. Chotčiny sdhchotciny (04.08.2019 20:00:43)
18. Makov jiri187 (16.08.2019 07:11:05)
19. Miřetice Mirčák (04.08.2019 20:27:02)
20. Načeradec Peťan (04.08.2019 21:06:26)
21.
<- Přesunout sem
22. Plchov Petra Plechatá (04.08.2019 22:06:17)
23. Poštovice Elíza (05.08.2019 11:03:54)
24. Radešín Patrik (11.08.2019 21:47:08)
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38. Drahňovice fikoš (16.08.2019 17:50:13)
39. Křížkový Újezdec kratochvil (05.08.2019 15:39:10)
40.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 04.08.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 16.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Daměnice admin (04.08.2019 18:16:40)
2. Ratměřice admin (02.08.2019 21:19:26) DK
3. Malovice Malovice (04.08.2019 18:21:17)
4. Radošovice SdhRadošovice (04.08.2019 18:26:05)
5. Martomice Denisa Blandová (04.08.2019 18:28:19)
6. Dalovy admin (04.08.2019 19:32:48)
7. Šebířov Míša (04.08.2019 20:00:02)
8. Chlum admin (04.08.2019 18:45:15)
9. Makov jiri187 (16.08.2019 07:11:15)
10.
<- Přesunout sem
11.
<- Přesunout sem
12.
<- Přesunout sem
13. Čechtice sucmar (16.08.2019 10:19:10)
14. Plchov Petra Plechatá (04.08.2019 22:06:29)
15. Nová Ves stranska_misa (05.08.2019 10:32:38)
16. Zdislavice TAVLANN (05.08.2019 10:40:13)
17. Poštovice Elíza (05.08.2019 11:04:05)
18.
<- Přesunout sem
19. Moraveč len.baborova (05.08.2019 15:24:43)
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 17.54 17.39 17.54 4.85 8.52 12.79 16.51
2. Tomice 17 17.68 17.46 17.68 5.01 8.85 13.39 16.70
3. Špona Chářovice 15 17.70 16.64 17.70 4.47 8.28 12.39 16.15
4. Daměnice 13 17.83 17.36 17.83 4.12 7.96 12.10 15.91
5. Chářovice B 11 17.94 17.94 17.18 4.19 8.11 12.99 16.75
6. Chmelná 10 18.25 17.66 18.25 4.37 8.60 13.38 17.28
7. Křížkový Újezdec 9 18.39 18.39 18.09 4.23 9.31 14.05 17.49
8. Odlochovice 8 18.87 18.87 18.55 4.11 8.51 13.24 17.12
9. Radošovice 7 18.99 18.99 18.65 4.65 9.00 13.32 16.92
10. Křivsoudov 6 20.22 20.02 20.22 4.78 9.38 13.87 18.13
11. Ctiboř 5 21.43 21.43 17.64 4.93 8.92 13.13 16.90
12. Přibyšice 4 21.54 21.39 21.54 4.69 8.92 13.75 18.16
13. Malovice 3 23.52 22.92 23.52 4.04 8.09 12.74 16.36
14. Šebířov 2 23.68 23.68 23.66 10.39 14.58 19.13 22.98
15. Načeradec 1 24.98 17.92 24.98 4.34 8.50 13.72 17.24
16. Poštovice 0 26.74 26.74 25.16 7.87 13.88 19.79 24.77
17. Plchov 0 36.31 36.31 27.87 4.33 12.47 18.40 24.42
18. Radešín 0 91.53 46.22 91.53 6.86 19.72 25.19 40.04
N Dobronice 0 N - - - - - -
N Makov 0 N - - 3.93 7.83 12.57 16.39
N Moraveč 0 N - 29.09 6.02 19.99 24.07 27.67
N Čechtice 0 N - 33.66 4.83 10.01 15.59 19.15

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 26.58 26.22 26.58 5.23 9.73 17.57 24.36
2. Rennotor Dalovy 2 27.92 26.48 27.92 7.91 11.82 18.70 24.66

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malovice 10 17.72 17.72 17.36 5.06 9.23 13.18 16.38
2. Daměnice 8 18.50 17.64 18.50 5.46 9.83 14.18 17.06
3. Zdislavice 6 18.64 18.64 18.54 4.66 9.51 13.18 16.56
4. Martomice 4 20.01 18.38 20.01 4.93 9.28 13.44 17.10
5. Makov 3 20.85 17.06 20.85 5.11 9.55 12.90 16.47
6. Ratměřice 2 20.98 18.16 20.98 5.55 10.69 13.72 17.47
7. Radošovice 1 21.35 21.35 21.12 4.90 11.73 16.91 20.01
8. Šebířov 0 22.88 22.65 22.88 9.58 14.60 18.23 21.51
9. Chlum 0 23.26 18.63 23.26 5.58 10.05 13.33 17.31
10. Poštovice 0 25.50 24.46 25.50 6.04 13.25 17.97 22.54
11. Čechtice 0 26.63 24.40 26.63 5.99 11.10 14.94 18.28
12. Dalovy 0 41.15 41.15 20.54 5.00 9.69 13.76 18.36
N Moraveč 0 N 19.09 20.72 5.31 10.40 13.56 17.57
N Plchov 0 N - - 7.09 17.30 22.18 26.00

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nová Ves 4 32.39 28.77 32.39 9.50 17.02 21.44 27.96
2. Nová Ves 4 32.39 28.77 32.39 9.50 17.02 21.44 27.96
© 2019 Benešovská hasičská liga