Detail soutěže Louňovice (01.07.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 16.94 16.43 16.94 3.89 7.65 11.92 15.74
2. Ctiboř 17 17.83 17.20 17.83 4.16 7.93 12.39 16.50
3. Malovice 15 17.85 17.17 17.85 4.02 7.75 12.46 16.52
4. Načeradec 13 18.01 18.01 17.92 4.51 8.54 13.69 17.16
5. Drahňovice 11 18.20 17.60 18.20 4.40 8.23 12.39 16.23
6. Radětice 10 18.20 18.20 17.97 4.08 8.49 12.79 16.27
7. Špona Chářovice 9 18.32 18.32 17.44 4.24 7.61 11.90 15.44
8. Březnice 8 18.60 18.60 17.91 4.65 9.09 13.55 16.81
9. Daměnice 7 18.85 17.77 18.85 5.25 9.23 13.33 17.39
10. Chmelná 6 18.93 17.76 18.93 4.25 8.51 12.68 16.75
11. Makov 5 19.08 19.08 18.54 3.99 8.03 12.32 17.14
12. Louňovice 4 19.32 18.04 19.32 3.97 8.24 13.12 16.74
13. Přibyšice 3 19.88 19.10 19.88 4.60 9.16 14.27 17.96
14. Radošovice 2 19.94 19.75 19.94 3.94 8.66 14.05 18.95
15. Dalovy 1 20.25 17.64 20.25 4.26 8.30 13.30 16.95
16. Křivsoudov 0 21.34 21.34 20.57 4.57 8.61 13.90 17.34
17. Útušice 0 22.77 22.62 22.77 9.57 13.37 17.89 21.80
18. Kohouti Střezimíř 0 23.96 23.14 23.96 4.54 8.89 14.57 20.84
19. Břežany 0 24.03 22.66 24.03 4.82 11.20 17.07 21.96
20. Moraveč 0 24.20 24.20 21.79 4.52 10.29 16.54 20.11
21. Chlum 0 30.14 30.14 28.52 4.60 9.56 14.23 27.03
N Buková 0 N - - 3.71 7.94 12.66 15.66
N Skalice 0 N 19.42 19.70 4.54 10.21 15.30 18.48
N Odlochovice 0 N - - - - - -
N Křížkový Újezdec 0 N 18.04 - 4.15 8.14 13.17 16.25
N Tomice 0 N 18.96 19.16 5.56 9.74 14.39 17.96
N Šebířov 0 N - 23.97 4.38 9.09 17.27 22.42

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 25.57 25.57 25.30 4.87 8.95 16.97 23.73
2. Netvořice 2 29.36 29.36 28.36 4.64 9.95 19.84 26.04
3. Rennotor Dalovy 1 39.91 39.91 39.51 5.21 9.63 29.74 38.45

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 10 17.31 17.01 17.31 4.52 9.31 12.37 16.21
2. Všechlapy 8 18.23 18.23 18.00 4.68 10.40 13.10 17.05
3. Daměnice 6 18.32 18.32 16.82 5.30 9.86 13.11 16.50
4. Louňovice A 4 18.91 18.91 18.78 5.02 10.65 13.55 17.21
5. Ratměřice 3 20.28 20.28 19.94 5.82 11.38 14.35 18.46
6. Načeradec 2 20.38 20.38 19.67 5.94 11.64 15.35 18.60
7. Tomice 1 20.40 19.50 20.40 5.50 10.94 14.12 18.44
8. Chlum 0 20.91 20.91 18.59 4.99 11.26 13.82 17.34
9. Rožmitál p. Třemšínem 0 21.37 20.18 21.37 5.84 12.30 15.94 19.38
10. Zdislavice 0 23.32 17.70 23.32 4.56 9.19 12.59 16.26
11. Střezimíř 0 27.84 26.79 27.84 11.88 19.47 22.28 26.25
12. Skalice 0 37.46 37.33 37.46 10.33 28.68 32.47 36.56
13. Malovice 0 37.55 27.73 37.55 4.69 9.78 15.41 19.03
14. Moraveč 0 43.85 43.85 22.01 5.16 11.00 14.42 19.77

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chotčiny 4 34.43 34.43 23.87 5.60 13.08 16.75 22.27
N Keblov 0 N - 29.86 6.18 17.52 22.34 27.43
© 2019 Benešovská hasičská liga