Detail soutěže Miřetice (24.08.2019)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 11.08.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 23.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Chmelná admin (11.08.2019 11:32:04) DK
2. Daměnice admin (11.08.2019 11:31:55) DK
3. Šebířov Tom (11.08.2019 20:00:01)
4. Drahňovice lukas148 (23.08.2019 12:12:51)
5. Makov jiri187 (11.08.2019 19:04:44)
6.
<- Přesunout sem
7. Špona Chářovice admin (11.08.2019 11:32:21) DK
8. Moraveč SDH Moravec (11.08.2019 20:00:02)
9. Ctiboř vosa (11.08.2019 18:00:01)
10. Malovice Karel - SDH Malovice (11.08.2019 18:54:38)
11. Miřetice admin (11.08.2019 09:44:42) DK
12. Rennotor Dalovy novotna_ivana (18.08.2019 17:03:52)
13. Načeradec Peťan (22.08.2019 10:05:19)
14. Přibyšice Fíša (11.08.2019 20:00:02)
15. Odlochovice Merxva (11.08.2019 20:00:04)
16. Radošovice SdhRadošovice (19.08.2019 10:02:23)
17. Miřetice B Mirčák (19.08.2019 13:58:06)
18. Dalovy novotna_ivana (20.08.2019 21:22:03)
19.
<- Přesunout sem
20. Tomice Tomice (22.08.2019 15:34:52)
21. Chářovice B Samuel (22.08.2019 18:59:37)
22. Křížkový Újezdec lukas148 (23.08.2019 12:13:30)
23.
<- Přesunout sem
24.
<- Přesunout sem
25.
<- Přesunout sem
26.
<- Přesunout sem
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39. Čechtice sucmar (16.08.2019 18:40:55)
40. Křivsoudov hasici.krivsoudov (11.08.2019 20:00:05)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 11.08.2019 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 23.08.2019 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Daměnice admin (11.08.2019 09:51:20) DK
2. Malovice Malovice (11.08.2019 19:00:02)
3. Radošovice SdhRadošovice (11.08.2019 19:01:09)
4. Chlum KateřinaČernická (11.08.2019 19:17:01)
5. Martomice Verča Šebková (11.08.2019 18:00:13)
6.
<- Přesunout sem
7. Dalovy novotna_ivana (11.08.2019 19:26:11)
8. Čechtice sucmar (11.08.2019 20:00:36)
9. Moraveč SDH Moravec (11.08.2019 20:00:59)
10. Louňovice A kratochvil (11.08.2019 20:07:16)
11. Makov jiri187 (11.08.2019 20:14:26)
12. Ratměřice Ratměřice (11.08.2019 20:21:45)
13. Hulice SDH Hulice (11.08.2019 22:20:14)
14. Zdislavice TAVLANN (12.08.2019 16:15:32)
15. Kuňovice Hasičky Kuňovice (12.08.2019 21:39:23)
16.
<- Přesunout sem
17. Šebířov Míša (19.08.2019 10:11:45)
18. Slapy Kleinerová (18.08.2019 19:45:49)
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.49 16.49 16.46 3.86 7.81 12.54 15.82
2. Daměnice 17 16.96 16.96 16.74 3.89 7.68 12.38 15.61
3. Ctiboř 15 17.61 17.37 17.61 3.93 7.86 12.58 16.12
4. Chmelná 13 17.94 17.94 17.70 4.19 8.20 12.96 16.90
5. Drahňovice 11 17.99 17.99 17.80 4.17 7.80 12.33 16.07
6. Makov 10 18.05 18.05 17.47 4.00 7.70 12.54 16.67
7. Chářovice B 9 18.11 18.11 17.64 4.17 8.39 12.89 16.61
8. Načeradec 8 18.46 18.46 18.26 4.27 8.30 13.90 17.22
9. Přibyšice 7 19.18 17.90 19.18 4.52 9.05 14.05 17.59
10. Odlochovice 6 19.38 18.34 19.38 4.34 8.44 14.05 17.64
11. Moraveč 5 20.01 19.69 20.01 4.88 9.35 14.82 18.26
12. Šebířov 4 21.83 21.83 19.58 5.42 9.97 14.46 18.76
13. Malovice 3 31.55 31.55 17.92 4.14 8.09 12.87 16.23
14. Čechtice 2 56.53 23.61 56.53 5.36 9.92 17.26 20.80
N Radošovice 0 N 18.47 - 4.27 8.62 13.10 16.76
N Tomice 0 N 16.54 - 4.06 7.88 11.18 15.67
N Křížkový Újezdec 0 N - - 4.21 8.25 13.31 16.56

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 25.52 24.71 25.52 5.34 9.98 16.69 23.36
2. Miřetice 2 26.99 25.76 26.99 5.51 10.16 18.74 24.54
3. Miřetice B 1 29.12 29.12 28.83 6.63 12.64 20.59 26.75

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Zdislavice 10 16.87 16.64 16.87 4.88 9.17 12.33 15.92
2. Malovice 8 18.03 18.03 17.23 4.86 9.22 12.93 16.43
3. Dalovy 6 18.13 18.13 17.08 4.89 9.31 12.78 15.90
4. Makov 4 18.15 17.46 18.15 5.07 9.71 13.19 16.59
5. Daměnice 3 18.62 18.62 17.60 5.43 10.11 13.12 16.70
6. Chlum 2 18.72 18.25 18.72 5.08 9.59 12.91 16.50
7. Radošovice 1 19.38 19.38 18.80 4.70 10.02 14.75 18.02
8. Šebířov 0 19.58 19.17 19.58 5.57 10.37 13.64 18.34
9. Čechtice 0 20.22 19.74 20.22 5.12 10.15 14.58 18.14
10. Ratměřice 0 21.53 21.53 19.02 4.98 9.90 13.47 17.14
11. Louňovice A 0 23.00 23.00 22.83 4.95 9.54 13.81 18.78
12. Martomice 0 40.65 40.65 38.54 4.63 9.11 13.56 38.08
N Moraveč 0 N - 18.28 4.97 9.26 13.27 17.18

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Hulice 4 24.23 24.23 23.72 5.93 11.17 16.51 22.52
2. Kuňovice 0 27.51 25.81 27.51 6.62 13.54 19.56 24.80
© 2019 Benešovská hasičská liga