Detail soutěže Tomice (18.07.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 05.07.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 17.07.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Křížkový Újezdec ondrejadam (05.07.2020 19:02:25)
2. Chářovice B Samuel (05.07.2020 20:00:07)
3. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (16.07.2020 21:17:31)
4. Malovice Malovice (05.07.2020 19:00:03)
5. Čechtice sucmar (05.07.2020 20:11:46)
6. Nalžovice ČHJ Nalžovice (16.07.2020 13:36:27)
7. Drahňovice fikoš (05.07.2020 19:17:48)
8. Božejovice bozejovice (05.07.2020 20:00:01)
9. Tomice admin (04.07.2020 09:35:05) DK
10. Ctiboř SDH Ctiboř (05.07.2020 19:47:32)
11. Makov jiri187 (05.07.2020 19:28:36)
12. Daměnice Koubikova (05.07.2020 18:01:26)
13. Křivsoudov TomasVacek93 (05.07.2020 20:00:03)
14. Špona Chářovice admin (04.07.2020 09:34:31) DK
15. Šebířov Tom (05.07.2020 20:00:14)
16. Rennotor Dalovy novotna_ivana (05.07.2020 20:00:21)
17. Odlochovice Venca (05.07.2020 20:13:42)
18. Skrýchov Kopecký Jan (05.07.2020 22:55:51)
19. Moraveč SDH Moravec (06.07.2020 15:20:53)
20. Choustník Dvorak (16.07.2020 14:37:45)
21. Načeradec SdhNačeradec (06.07.2020 17:10:19)
22. Radošovice Radosovice (09.07.2020 22:02:01)
23. Rybova Lhota František Ježek (11.07.2020 10:20:51)
24. Jaronice drab (11.07.2020 12:52:19)
25. Krotějov Sport dakos (13.07.2020 11:40:52)
26.
<- Přesunout sem
27. Svaté Pole sdhsvatepole (15.07.2020 21:19:33)
28. Žďár SdhNačeradec (16.07.2020 18:58:49)
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39. Dobronice komar (16.07.2020 12:56:17)
40. Zdislavice TOM4666 (13.07.2020 20:44:30)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 05.07.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 17.07.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Slapy Kleinerová (05.07.2020 20:00:32)
2. Čechtice sucmar (05.07.2020 20:11:10)
3. Martomice admin (04.07.2020 09:34:45) DK
4. Daměnice Koubikova (05.07.2020 18:00:09)
5. Malovice Malovice (05.07.2020 18:00:10)
6. Chlum admin (05.07.2020 09:13:44) DK
7. Dalovy novotna_ivana (05.07.2020 19:00:02)
8. Choustník Nela (12.07.2020 17:44:12)
9. Šebířov Tom (05.07.2020 20:00:50)
10. Nová Ves SDH Ctiboř (05.07.2020 22:16:14)
11. Střezimíř Střezi (09.07.2020 00:46:27)
12. Radošovice SdhRadošovice (14.07.2020 09:12:08)
13.
<- Přesunout sem
14.
<- Přesunout sem
15.
<- Přesunout sem
16.
<- Přesunout sem
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Krotějov Sport 20 17.14 17.14 16.77 3.71 8.26 12.54 16.19
2. Tomice 17 17.87 17.87 16.93 4.28 8.06 13.03 16.30
3. Jaronice 15 17.99 17.96 17.99 3.77 8.38 15.35 16.89
4. Křížkový Újezdec 13 18.00 17.64 18.00 4.36 8.54 13.39 16.68
5. Daměnice 11 18.02 17.56 18.02 4.04 8.67 13.18 16.63
6. Malovice 10 18.14 18.14 18.04 4.36 8.24 13.10 16.64
7. Zdislavice 9 18.28 17.14 18.28 4.07 7.76 12.69 -
8. Skrýchov 8 18.35 18.35 17.48 4.10 8.27 13.35 16.93
9. Ctiboř 7 18.42 18.19 18.42 4.41 8.39 13.74 17.43
10. Nalžovice 6 18.55 18.55 18.41 4.51 10.17 13.93 17.47
11. svaté Pole 5 19.00 18.55 19.00 4.53 8.48 13.99 18.03
12. Dobronice 4 19.12 18.00 19.12 3.85 7.93 13.46 17.18
13. Makov 3 19.26 18.45 19.26 4.20 9.03 13.57 17.16
14. Žďár 2 19.27 17.15 19.27 4.03 8.10 12.82 16.25
15. Radošovice 1 19.46 19.46 17.94 4.14 8.55 13.32 17.08
16. Chářovice B 0 19.73 19.73 19.45 4.15 9.02 14.00 18.33
17. Božejovice 0 21.37 21.37 18.59 3.97 8.60 13.27 16.91
18. Křivsoudov 0 22.97 19.92 22.97 4.36 8.87 14.04 18.84
19. Čechtice 0 23.31 23.24 23.31 4.45 9.73 15.90 19.79
20. Načeradec 0 23.63 20.60 23.63 4.26 8.02 13.34 17.31
N Moraveč 0 N 28.55 27.79 7.35 14.20 22.35 27.06
N Choustník 0 N 29.79 29.08 13.08 20.23 24.21 28.37
N Rybova Lhota 0 N 21.26 - 4.24 8.97 13.54 17.75
N Odlochovice 0 N - 20.36 4.36 8.69 13.39 17.47
N Nová Ves u Chýnova 0 N - 20.86 4.46 8.81 13.23 17.05
N Drahňovice 0 N 16.55 16.60 4.04 8.18 12.28 16.20
N Špona Chářovice 0 N - - - - - -
N Šebířov 0 N 20.98 - 6.20 10.95 16.61 19.94

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 10 17.84 17.84 17.40 5.25 10.87 13.36 16.89
2. Martomice 8 18.00 16.93 18.00 4.41 8.67 12.21 16.08
3. Střezimíř 6 18.24 18.24 17.78 4.62 9.24 13.49 16.99
4. Radošovice 4 19.01 18.32 19.01 4.95 9.72 13.10 16.43
5. Šebířov 3 20.55 20.55 19.86 5.50 12.09 15.49 18.98
6. Daměnice 2 21.01 21.01 20.32 5.19 9.90 13.57 17.33
7. Čechtice 1 22.70 22.70 21.09 5.31 10.74 16.21 18.65
8. Malovice 0 23.48 17.92 23.48 4.74 9.01 12.52 16.22
9. Slapy 0 23.61 22.77 23.61 10.51 14.93 18.22 21.94
N Choustník 0 N - 21.22 6.59 11.67 15.50 19.12
N Chlum 0 N 18.21 17.60 4.77 9.95 13.06 16.47

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice 4 26.07 25.39 26.07 7.88 14.05 19.50 24.02
2. Nová Ves 2 30.02 28.09 30.02 7.05 14.01 20.04 25.64
© 2019 Benešovská hasičská liga