Detail soutěže Makov (08.08.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 26.07.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 07.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Makov admin (22.07.2020 09:47:30) DK
2. Drahňovice fikoš (26.07.2020 20:06:34)
3. Přibyšice PS12 Fíša (26.07.2020 20:00:06)
4. Sloup Baďa (06.08.2020 08:16:58)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (26.07.2020 19:00:25)
6. Radošovice SdhRadošovice (26.07.2020 20:00:04)
7. Zdislavice TOM4666 (26.07.2020 19:00:04)
8. Špona Chářovice milan-špona (26.07.2020 20:04:10)
9. Šebířov Tom (26.07.2020 20:00:01)
10. Božejovice jirkamacha (03.08.2020 18:53:25)
11. Daměnice Koubikova (26.07.2020 19:04:25)
12. Jaronice drab (26.07.2020 19:58:53)
13. Křivsoudov TomasVacek93 (26.07.2020 20:00:03)
14. Moraveč SDH Moravec (26.07.2020 20:00:18)
15. Rennotor Dalovy novotna_ivana (26.07.2020 20:00:01)
16. Odlochovice Venca (26.07.2020 20:00:27)
17. Dobronice komar (26.07.2020 20:01:11)
18. Ctiboř SDH Ctiboř (06.08.2020 08:44:00)
19. Chářovice B Samuel (26.07.2020 20:19:59)
20. Tomice Tomice (26.07.2020 18:02:18)
21. Skrýchov Kopecký Jan (26.07.2020 20:40:53)
22. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (26.07.2020 21:23:57)
23. Křížkový Újezdec kratochvil (26.07.2020 21:47:27)
24. Velká Chyška Zdenek (06.08.2020 18:18:31)
25. Horní Měcholupy sdh_hm (27.07.2020 12:23:32)
26. Načeradec SdhNačeradec (27.07.2020 18:13:24)
27. Dalovy novotna_ivana (03.08.2020 21:54:15)
28.
<- Přesunout sem
29. Rybova Lhota František Ježek (02.08.2020 11:05:03)
30. Krotějov Sport Fána98 (03.08.2020 10:38:11)
31. Žďár SdhNačeradec (06.08.2020 19:27:40)
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 26.07.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 07.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Čechtice sucmar (26.07.2020 20:00:04)
2. Ratměřice Verča Šebková (26.07.2020 20:07:36)
3. Martomice Verča Šebková (26.07.2020 18:00:16)
4. Radošovice SdhRadošovice (26.07.2020 19:11:45)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (26.07.2020 20:00:10)
6. Slapy Kleinerová (27.07.2020 21:03:51)
7. Šebířov Tom (26.07.2020 19:00:35)
8. Dalovy novotna_ivana (26.07.2020 18:00:50)
9. Chlum Kačka (26.07.2020 20:00:08)
10. Chářovice Samuel (26.07.2020 20:21:09)
11. Křížkový Újezdec novotna_ivana (26.07.2020 21:41:07)
12. Daměnice Koubikova (27.07.2020 11:46:42)
13. Vilice sdhvilice (28.07.2020 18:10:11)
14. Střezimíř Střezi (29.07.2020 09:49:26)
15. Chrbonín Chrbonín (04.08.2020 15:03:35)
16. Sloup Petraskruzna (05.08.2020 17:52:00)
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dobronice 20 16.86 16.86 16.72 3.99 8.30 12.85 16.39
2. Sloup 17 16.92 16.92 16.64 4.44 8.45 12.99 16.25
3. Tomice 15 17.14 17.14 17.13 4.28 7.99 12.48 15.94
4. Drahňovice 13 17.24 17.24 16.69 3.90 8.53 12.60 16.19
5. Malovice 11 17.26 17.00 17.26 4.19 8.00 12.58 16.19
6. Krotějov Sport 10 17.38 17.38 16.09 3.53 7.68 11.87 15.48
7. Špona Chářovice 9 17.49 17.49 17.29 3.96 7.95 12.84 16.22
8. Křížkový Újezdec 8 18.05 18.05 17.04 4.49 10.42 13.54 16.70
9. Žďár 7 18.14 17.21 18.14 3.84 8.63 13.31 16.67
10. Skrýchov 6 18.14 18.14 17.24 4.44 8.56 13.33 16.71
11. Dalovy 5 18.30 18.30 17.59 4.50 9.11 13.35 17.00
12. Nová Ves u Chýnova 4 18.42 18.42 17.93 4.18 8.56 13.38 17.40
13. Ctiboř 3 18.45 18.45 17.35 3.97 8.48 13.17 16.81
14. Načeradec 2 18.63 18.15 18.63 4.61 8.33 13.69 17.31
15. Horní Měcholupy 1 18.81 17.98 18.81 4.37 8.85 13.10 16.91
16. Daměnice 0 19.11 19.11 18.99 4.10 11.01 14.84 18.20
17. Chářovice B 0 19.22 19.03 19.22 3.96 9.25 14.17 18.03
18. Odlochovice 0 19.40 19.13 19.40 4.27 8.86 14.37 18.34
19. Radošovice 0 19.43 18.80 19.43 4.18 9.46 14.75 18.40
20. Rybova Lhota 0 20.28 20.28 18.97 4.23 8.91 13.91 17.58
21. Křivsoudov 0 20.69 19.78 20.69 4.49 8.92 14.71 18.68
22. Velká Chyška 0 27.22 27.22 23.36 5.34 12.12 17.36 22.25
N Zdislavice 0 N - - - - - -
N Božejovice 0 N - - 4.30 8.35 13.18 16.21
N Jaronice 0 N 17.49 - 3.74 8.47 13.02 16.27
N Makov 0 N - 17.35 4.18 8.41 13.07 16.51

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Přibyšice 4 26.99 26.63 26.99 4.67 9.12 17.69 25.71

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 10 17.11 17.11 16.15 4.28 8.70 12.63 15.28
2. Radošovice 8 17.32 17.32 16.96 4.79 9.94 13.04 16.36
3. Martomice 6 18.10 18.10 17.35 4.41 9.59 12.25 16.31
4. Malovice 4 18.20 18.20 17.71 4.91 9.31 13.10 16.19
5. Chlum 3 18.27 17.53 18.27 5.12 10.16 12.78 16.48
6. Ratměřice 2 18.87 18.87 18.33 5.59 11.42 14.18 17.84
7. Daměnice 1 19.29 19.29 17.93 5.32 9.50 13.64 17.29
8. Chrbonín 0 19.38 19.14 19.38 5.17 11.15 13.87 17.57
9. Dalovy 0 19.59 19.59 17.29 4.75 9.48 12.82 15.85
10. Střezimíř 0 20.05 19.20 20.05 5.46 11.01 14.67 17.85
11. Smrkov 0 20.71 20.71 19.39 6.27 11.66 15.27 18.33
12. Slapy 0 20.87 20.87 19.18 4.95 11.12 14.16 18.15
13. Šebířov 0 22.85 22.85 21.46 5.41 13.45 16.15 20.72
14. Křížkový Újezdec 0 27.77 27.62 27.77 6.50 20.87 23.02 27.10
N Čechtice 0 N - - - - - -
N Chářovice 0 N - - 5.49 10.69 13.28 16.39

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
N Vilice 0 N - - 7.20 13.99 22.00 -
© 2019 Benešovská hasičská liga