Detail soutěže Jankov (15.08.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 02.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 14.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Chářovice B Samuel (02.08.2020 20:00:02)
2. Drahňovice lukas148 (12.08.2020 21:19:22)
3. Skrýchov Kopecký Jan (02.08.2020 19:00:06)
4. Odlochovice admin (02.08.2020 16:03:59) DK
5. Daměnice Koubikova (02.08.2020 18:00:09)
6. Tomice Tomice (02.08.2020 18:00:59)
7. Přibyšice PS12 Fíša (02.08.2020 20:00:01)
8. Ctiboř SDH Ctiboř (02.08.2020 19:03:16)
9. Křížkový Újezdec lukas148 (12.08.2020 21:19:30)
10. Malovice Karel - SDH Malovice (02.08.2020 19:00:05)
11. Křivsoudov TomasVacek93 (02.08.2020 20:00:02)
12. Moraveč SDH Moravec (02.08.2020 20:00:11)
13. Radošovice SdhRadošovice (02.08.2020 20:00:16)
14. Šebířov Tom (02.08.2020 20:00:24)
15. Rennotor Dalovy novotna_ivana (02.08.2020 20:00:02)
16. Čechtice sucmar (02.08.2020 20:00:29)
17. Božejovice bozejovice (02.08.2020 20:00:48)
18. Načeradec SdhNačeradec (02.08.2020 20:02:58)
19. Střezimíř Střezi (02.08.2020 20:03:10)
20. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (02.08.2020 20:24:00)
21. Makov jiri187 (02.08.2020 22:00:18)
22. Špona Chářovice milan-špona (02.08.2020 22:06:59)
23. Zdislavice TOM4666 (02.08.2020 22:29:28)
24. Poštovice Elíza (05.08.2020 14:41:26)
25.
<- Přesunout sem
26. Plchov Petra Plechatá (06.08.2020 21:41:22)
27. Dalovy novotna_ivana (06.08.2020 23:06:30)
28. Jaronice drab (07.08.2020 12:41:01)
29. Rybova Lhota František Ježek (07.08.2020 20:06:14)
30.
<- Přesunout sem
31. Hřebeč Elíza (05.08.2020 14:42:09)
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40.
<- Přesunout sem

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 02.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 14.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Ratměřice admin (02.08.2020 17:30:37) DK
2. Dalovy novotna_ivana (02.08.2020 18:00:05)
3. Martomice Verča Šebková (02.08.2020 18:00:03)
4. Radošovice SdhRadošovice (02.08.2020 19:10:26)
5. Šebířov Tom (02.08.2020 19:59:31)
6. Čechtice sucmar (02.08.2020 20:00:12)
7. Křížkový Újezdec novotna_ivana (02.08.2020 20:00:08)
8. Malovice Karel - SDH Malovice (02.08.2020 20:00:44)
9. Daměnice Koubikova (02.08.2020 20:04:18)
10. Střezimíř Střezi (02.08.2020 20:03:56)
11. Nová Ves SDH Ctiboř (02.08.2020 20:15:14)
12. Slapy Kleinerová (02.08.2020 21:24:20)
13. Chlum KateřinaČernická (02.08.2020 21:33:40)
14. Vilice sdhvilice (05.08.2020 09:24:49)
15. Poštovice Elíza (05.08.2020 14:42:17)
16. Plchov Petra Plechatá (06.08.2020 21:41:34)
17. Zdislavice Marie (07.08.2020 20:48:57)
18. Chářovice Samuel (12.08.2020 21:18:07)
19. Kšely admin (14.08.2020 12:40:31)
20. Tomice admin (02.08.2020 19:00:53)

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 17.08 17.08 16.93 4.34 8.29 11.35 16.22
2. Daměnice 17 17.39 17.39 17.24 4.34 8.44 12.94 16.49
3. Tomice 15 17.61 17.61 17.49 4.37 8.53 13.15 16.73
4. Skrýchov 13 18.58 18.58 18.53 4.57 8.57 13.87 17.37
5. Božejovice 11 18.70 18.59 18.70 5.60 9.78 14.83 18.16
6. Křížkový Újezdec 10 19.08 17.65 19.08 4.57 8.87 13.36 16.85
7. Ctiboř 9 19.35 17.80 19.35 4.53 8.13 13.21 16.67
8. Nová Ves u Chýnova 8 19.41 19.41 19.05 5.27 9.20 13.79 17.53
9. Načeradec 7 19.46 18.81 19.46 4.63 8.76 14.00 17.69
10. Chářovice B 6 20.16 19.48 20.16 4.38 8.72 13.89 18.10
11. Odlochovice 5 21.52 19.11 21.52 4.74 9.26 13.88 17.78
12. Šebířov 4 21.78 20.51 21.78 6.21 10.86 15.79 19.23
13. Křivsoudov 3 21.80 19.98 21.80 4.51 9.02 14.74 19.20
14. Plchov 2 23.12 22.19 23.12 4.35 11.26 17.61 21.01
15. Moraveč 1 26.27 26.27 23.79 6.07 11.36 18.53 22.51
16. Poštovice 0 33.14 33.14 25.97 8.79 13.86 21.23 24.67
17. Rybova Lhota 0 37.10 36.63 37.10 4.13 28.73 32.87 36.28
N Špona Chářovice 0 N - - 4.17 8.20 12.31 15.50
N Střezimíř 0 N - - 4.02 14.70 - -
N Zdislavice 0 N - - - - - -
N Makov 0 N 19.50 19.63 6.65 10.46 13.57 18.66
N Radošovice 0 N 20.34 - 4.24 9.10 13.82 17.26
N Čechtice 0 N - - 5.28 10.32 - -
N Malovice 0 N 17.94 - 6.44 8.65 13.46 16.39

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 28.24 27.03 28.24 6.56 11.49 18.28 24.72

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 10 18.05 18.05 17.00 4.65 9.20 12.40 16.27
2. Střezimíř 8 18.58 18.23 18.58 5.16 9.82 12.97 16.44
3. Ratměřice 6 18.58 18.55 18.58 5.12 9.71 12.81 16.29
4. Křížkový Újezdec 4 18.83 18.77 18.83 5.47 10.87 14.59 18.39
5. Chlum 3 19.20 19.20 17.03 4.78 9.60 12.68 16.16
6. Radošovice 2 19.94 19.94 19.05 6.29 12.64 15.37 18.65
7. Martomice 1 23.10 23.10 22.19 4.32 13.68 17.16 21.15
8. Čechtice 0 23.22 19.09 23.22 5.31 11.56 15.20 18.81
9. Malovice 0 23.85 23.85 22.82 5.48 16.11 18.73 21.74
10. Tomice 0 24.08 19.45 24.08 6.12 11.04 14.78 18.30
11. Zdislavice 0 24.09 23.58 24.09 5.39 10.74 15.00 20.59
12. Kšely 0 26.51 26.51 25.54 5.79 10.82 21.16 24.55
13. Plchov 0 28.58 28.58 25.09 6.57 12.42 16.29 19.71
14. Chářovice 0 32.86 32.48 32.86 5.42 10.11 14.01 27.91
N Slapy 0 N - - 6.05 11.10 14.39 19.73
N Poštovice 0 N 36.98 36.87 7.26 12.06 15.68 19.11
N Šebířov 0 N 19.96 19.67 5.55 11.79 15.51 19.13
N Daměnice 0 N - 19.17 5.48 9.86 13.56 16.73

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nová Ves 4 29.25 29.25 28.56 6.99 13.14 21.19 26.62
2. Vilice 2 33.43 33.43 32.93 7.85 14.75 24.90 -
© 2019 Benešovská hasičská liga