Detail soutěže Daměnice (22.08.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (09.08.2020 20:01:38)
2. Drahňovice ondrejadam (09.08.2020 19:10:34)
3. Čechtice pavel.filip (09.08.2020 20:00:05)
4. Žďár admin (08.08.2020 16:58:31) DK
5. Malovice admin (08.08.2020 12:20:22) DK
6. Božejovice bozejovice (09.08.2020 20:00:01)
7. Křížkový Újezdec ondrejadam (09.08.2020 18:00:18)
8. Daměnice admin (08.08.2020 16:57:51) DK
9. Ctiboř SDH Ctiboř (09.08.2020 20:00:01)
10. Přibyšice Fíša (09.08.2020 20:00:01)
11. Odlochovice Venca (09.08.2020 20:00:03)
12. Radošovice SdhRadošovice (09.08.2020 20:00:08)
13. Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 20:00:15)
14. Šebířov Tom (09.08.2020 20:00:22)
15. Načeradec SdhNačeradec (09.08.2020 20:00:20)
16. Křivsoudov TomasVacek93 (09.08.2020 20:01:32)
17. Moraveč SDH Moravec (09.08.2020 20:00:34)
18. Rennotor Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 20:00:20)
19. Chmelná SDH Chmelná (09.08.2020 20:00:39)
20. Makov jiri187 (09.08.2020 20:54:12)
21. Skrýchov Kopecký Jan (09.08.2020 21:27:25)
22. Špona Chářovice milan-špona (09.08.2020 20:04:58)
23. Rybova Lhota František Ježek (09.08.2020 21:30:07)
24. Tomice Tomice (09.08.2020 21:32:02)
25. Miřetice Mirčák (10.08.2020 00:27:20)
26. Chářovice B Samuel (10.08.2020 04:53:41)
27. Velká Chyška Zdenek (10.08.2020 19:18:33)
28. Choustník Dvorak (17.08.2020 07:30:49)
29. Svaté Pole sdhsvatepole1 (20.08.2020 07:33:37)
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Zdislavice TOM4666 (09.08.2020 20:00:32)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 21.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (09.08.2020 09:04:43) DK
2. Čechtice sucmar (09.08.2020 20:00:04)
3. Martomice Verča Šebková (09.08.2020 18:12:57)
4. Radošovice SdhRadošovice (09.08.2020 19:03:54)
5. Daměnice admin (08.08.2020 16:58:08) DK
6. Křížkový Újezdec ondrejadam (09.08.2020 20:00:08)
7. Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 19:00:01)
8. Šebířov Tom (09.08.2020 20:00:31)
9. Chlum KateřinaČernická (09.08.2020 20:00:09)
10. Zdislavice Marie (18.08.2020 20:22:21)
11. Ratměřice Ratměřice (09.08.2020 21:41:35)
12. Chářovice Samuel (10.08.2020 04:54:06)
13. Vilice sdhvilice (12.08.2020 13:05:26)
14. Nová Ves stranska_misa (15.08.2020 20:08:29)
15. Střezimíř Střezi (17.08.2020 16:14:15)
16. Slapy Kleinerová (18.08.2020 10:07:11)
17.
<- Přesunout sem
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 16.79 16.23 16.79 3.99 7.74 12.16 15.53
2. Daměnice 17 17.05 17.05 16.93 4.00 8.04 12.59 16.12
3. Ctiboř 15 17.19 17.19 17.08 4.16 7.89 12.12 16.35
4. Špona Chářovice 13 17.41 17.40 17.41 3.46 7.47 12.07 15.37
5. Malovice 11 17.93 17.93 17.84 4.51 8.85 13.65 16.86
6. Nová Ves u Chýnova 10 18.09 18.01 18.09 4.53 8.52 13.50 17.06
7. Zdislavice 9 18.56 18.21 18.56 4.21 8.69 13.78 17.73
8. Rybova Lhota 8 18.66 17.89 18.66 4.22 9.03 13.29 17.07
9. Skrýchov 7 18.80 18.80 17.67 4.25 7.84 12.63 16.26
10. Načeradec 6 18.91 18.91 17.88 4.28 8.24 13.15 17.27
11. Tomice 5 18.94 17.47 18.94 4.27 7.99 12.61 16.20
12. Křížkový Újezdec 4 18.97 17.19 18.97 4.31 8.48 13.14 16.73
13. Božejovice 3 19.02 18.12 19.02 4.64 9.34 13.72 17.06
14. Makov 2 19.28 17.99 19.28 4.44 8.50 13.56 16.93
15. Radošovice 1 19.75 18.82 19.75 5.26 10.03 14.12 17.61
16. Šebířov 0 19.88 19.88 19.75 5.65 10.10 15.10 18.76
17. svaté Pole 0 19.89 19.89 17.72 4.55 9.43 13.94 17.46
18. Odlochovice 0 19.95 18.18 19.95 4.07 8.25 13.01 17.02
19. Chářovice B 0 21.31 21.31 21.25 4.58 11.03 16.05 20.51
20. Křivsoudov 0 21.35 20.51 21.35 5.33 9.91 15.41 19.64
21. Chmelná 0 21.70 21.70 21.56 4.52 9.23 16.50 20.35
22. Čechtice 0 22.84 20.84 22.84 4.56 9.36 15.78 19.65
23. Moraveč 0 23.79 23.79 21.29 5.30 11.19 16.99 20.13
24. Velká Chyška 0 31.65 31.65 23.02 5.52 11.32 16.32 21.46
N Choustník 0 N - - 5.04 10.05 14.15 17.95
N Žďár 0 N - - 3.93 9.41 13.38 18.55

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Přibyšice 4 32.02 31.16 32.02 5.10 9.87 18.60 28.88

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Chlum 10 17.38 17.38 16.83 4.91 10.09 13.00 16.46
2. Malovice 8 17.75 16.99 17.75 5.06 9.28 12.83 16.16
3. Martomice 6 17.75 17.54 17.75 4.35 9.42 11.99 16.23
4. Zdislavice 4 17.87 17.87 17.74 4.89 9.66 12.55 16.44
5. Daměnice 3 18.59 18.59 17.83 5.32 9.74 13.45 17.17
6. Dalovy 2 18.82 18.82 17.87 4.63 8.82 12.18 16.04
7. Střezimíř 1 19.62 17.27 19.62 4.76 9.08 12.36 16.02
8. Slapy 0 20.89 20.89 19.92 5.97 10.74 14.09 17.86
9. Šebířov 0 21.50 19.53 21.50 5.35 10.46 14.24 17.29
10. Čechtice 0 22.01 18.88 22.01 4.86 10.14 13.75 17.72
11. Křížkový Újezdec 0 23.17 18.53 23.17 5.41 10.49 14.31 17.51
12. Radošovice 0 23.52 23.52 18.28 4.76 9.72 13.21 17.06
13. Ratměřice 0 23.71 23.71 18.95 5.07 9.92 13.71 17.22
14. Chářovice 0 30.75 30.75 19.12 5.37 10.26 13.46 17.45

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nová Ves 4 30.05 29.15 30.05 7.85 13.94 20.12 25.88
2. Vilice 2 35.43 35.43 33.95 7.29 16.89 25.48 32.06
© 2019 Benešovská hasičská liga