Detail soutěže Malovice (23.08.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 22.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (07.08.2020 11:25:27) DK
2. Božejovice bozejovice (19.08.2020 11:16:03)
3. Moraveč SDH Moravec (09.08.2020 20:00:44)
4. Čechtice pavel.filip (09.08.2020 20:00:04)
5. Přibyšice Fíša (09.08.2020 20:00:18)
6. Chmelná SDH Chmelná (09.08.2020 20:00:10)
7. Zdislavice TOM4666 (09.08.2020 20:00:02)
8. Křížkový Újezdec ondrejadam (09.08.2020 18:00:32)
9. Odlochovice Tomáš Petran (09.08.2020 20:00:04)
10. Ctiboř SDH Ctiboř (09.08.2020 20:00:16)
11. Radošovice SdhRadošovice (09.08.2020 20:00:21)
12. Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 20:00:29)
13. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (22.08.2020 13:16:55)
14. Šebířov Tom (09.08.2020 20:00:43)
15. Načeradec SdhNačeradec (09.08.2020 20:00:42)
16. Křivsoudov TomasVacek93 (09.08.2020 20:01:01)
17. Rennotor Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 20:00:34)
18. Svaté Pole sdhsvatepole1 (22.08.2020 17:27:05)
19. Špona Chářovice milan-špona (09.08.2020 20:05:10)
20. Daměnice Stoid (09.08.2020 20:07:48)
21. Makov jiri187 (09.08.2020 20:54:41)
22. Skrýchov Kopecký Jan (09.08.2020 21:27:41)
23. Rybova Lhota František Ježek (09.08.2020 21:30:16)
24.
<- Přesunout sem
25. Chářovice B Samuel (10.08.2020 04:54:43)
26. Horní Měcholupy sdh_hm (16.08.2020 20:40:54)
27. Plchov Petra Plechatá (18.08.2020 19:18:51)
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39. Tomice Tomice (21.08.2020 06:24:22)
40. Drahňovice Veronikak (19.08.2020 09:07:18)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 09.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 22.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Malovice admin (07.08.2020 11:25:35) DK
2. Čechtice sucmar (09.08.2020 20:00:17)
3. Martomice Verča Šebková (09.08.2020 18:13:20)
4. Radošovice SdhRadošovice (09.08.2020 19:04:46)
5. Šebířov Tom (09.08.2020 20:01:14)
6. Křížkový Újezdec ondrejadam (09.08.2020 20:00:37)
7. Dalovy novotna_ivana (09.08.2020 19:00:19)
8. Daměnice Stoid (09.08.2020 20:08:07)
9. Zdislavice Marie (19.08.2020 15:03:06)
10. Chlum KateřinaČernická (09.08.2020 20:01:49)
11. Ratměřice Ratměřice (09.08.2020 21:42:12)
12. Chářovice Samuel (10.08.2020 04:55:09)
13. Vilice sdhvilice (12.08.2020 13:06:56)
14. Nová Ves stranska_misa (12.08.2020 20:04:22)
15. Střezimíř Střezi (17.08.2020 16:15:43)
16. Křížkový Újezdec Bohuslar (17.08.2020 22:06:54)
17. Slapy Kleinerová (18.08.2020 15:21:04)
18. Plchov Petra Plechatá (18.08.2020 19:19:02)
19.
<- Přesunout sem
20.
<- Přesunout sem

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Tomice 20 17.38 17.38 17.04 4.13 9.33 13.11 16.69
2. Skrýchov 17 17.80 17.80 17.50 4.25 8.72 13.25 17.05
3. Špona Chářovice 15 17.88 16.71 17.88 3.44 7.85 12.86 15.87
4. Daměnice 13 17.95 17.66 17.95 4.13 8.42 13.11 16.81
5. Ctiboř 11 18.34 17.01 18.34 4.16 7.74 12.50 16.54
6. Křížkový Újezdec 10 18.49 18.49 18.37 4.07 8.30 13.30 16.69
7. Malovice 9 18.54 17.63 18.54 4.06 8.19 13.16 16.48
8. Drahňovice 8 18.68 18.68 17.42 4.02 7.76 12.74 16.41
9. svaté Pole 7 18.69 18.05 18.69 4.46 9.92 13.92 17.37
10. Načeradec 6 18.89 18.50 18.89 4.52 8.39 13.68 17.31
11. Horní Měcholupy 5 19.06 19.06 18.47 4.31 8.59 13.42 17.12
12. Nová Ves u Chýnova 4 19.08 18.68 19.08 4.35 8.44 12.83 17.19
13. Dalovy 3 19.43 18.12 19.43 5.06 9.50 13.92 17.72
14. Radošovice 2 19.91 18.82 19.91 4.76 8.57 13.60 17.30
15. Makov 1 20.21 20.21 18.85 4.18 8.43 13.11 17.23
16. Křivsoudov 0 20.46 19.31 20.46 5.58 9.96 14.40 18.97
17. Odlochovice 0 21.24 18.56 21.24 4.21 8.19 12.81 17.31
18. Šebířov 0 21.35 21.35 20.65 5.27 10.27 14.84 18.52
19. Božejovice 0 21.84 21.84 18.42 4.17 8.81 13.70 17.22
20. Chářovice B 0 22.47 20.75 22.47 4.09 11.26 14.97 19.43
21. Čechtice 0 23.27 21.79 23.27 4.38 9.70 16.06 20.29
22. Moraveč 0 25.07 25.07 20.63 5.30 10.47 16.14 20.00
N Rybova Lhota 0 N - - 4.08 9.16 14.53 20.34
N Zdislavice 0 N - - 4.18 8.26 13.02 -
N Chmelná 0 N 23.17 - 4.30 8.79 12.79 17.09

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Přibyšice 4 28.30 28.30 27.53 4.63 9.49 19.00 26.13

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malovice 10 17.16 17.16 16.66 4.79 8.75 12.20 15.38
2. Zdislavice 8 17.66 17.48 17.66 4.51 9.29 12.59 15.76
3. Martomice 6 17.79 17.79 16.98 4.15 8.66 12.09 16.24
4. Střezimíř 4 17.85 17.78 17.85 4.25 8.90 12.88 16.67
5. Daměnice 3 17.97 17.97 17.95 5.16 9.43 13.11 16.69
6. Radošovice 2 18.14 18.14 18.12 4.82 9.39 13.28 16.70
7. Chlum 1 18.15 17.91 18.15 5.23 10.64 13.81 17.00
8. Ratměřice 0 18.61 18.61 18.27 4.83 10.84 14.12 17.57
9. Šebířov 0 18.85 18.11 18.85 5.12 9.92 13.48 16.75
10. Chářovice 0 20.73 20.73 18.38 5.18 9.85 14.35 17.65
11. Křížkový Újezdec 0 25.52 25.52 24.31 4.81 10.46 15.67 23.65
N Křížkový Újezdec B 0 N 35.73 35.10 5.62 25.66 29.39 33.93
N Čechtice 0 N 26.32 26.76 4.90 7.55 15.75 20.81
N Dalovy 0 N - - 4.43 9.08 17.69 -

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Nová Ves 4 27.09 26.54 27.09 7.16 12.81 19.44 24.58
2. Vilice 0 27.73 27.73 25.32 6.42 12.08 18.17 24.14
© 2019 Benešovská hasičská liga