Detail soutěže Miřetice (29.08.2020)

<- zpět na seznam soutěží

Startovní listina (Muži)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 16.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 28.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Drahňovice lukas148 (16.08.2020 19:39:19)
2. Zdislavice TOM4666 (16.08.2020 20:00:04)
3. Špona Chářovice admin (16.08.2020 01:23:35) DK
4. Malovice Karel - SDH Malovice (16.08.2020 19:00:01)
5. Miřetice admin (16.08.2020 15:53:13) DK
6. Chmelná admin (16.08.2020 01:23:46) DK
7. Skrýchov Kopecký Jan (16.08.2020 19:00:43)
8. Ctiboř SDH Ctiboř (16.08.2020 19:00:38)
9. Křížkový Újezdec ondrejadam (16.08.2020 19:45:03)
10. Tomice Tomice (16.08.2020 18:00:04)
11. Daměnice admin (16.08.2020 15:53:54) DK
12. Čechtice sucmar (16.08.2020 20:06:48)
13. Odlochovice admin (16.08.2020 20:00:07)
14. Moraveč SDH Moravec (16.08.2020 20:02:05)
15. Velká Chyška Zdenek (16.08.2020 20:00:01)
16. Rennotor Dalovy novotna_ivana (28.08.2020 11:22:08)
17. Přibyšice Fíša (16.08.2020 20:00:18)
18. Radošovice SdhRadošovice (16.08.2020 20:00:22)
19. Nová Ves u Chýnova Michal Jůza (16.08.2020 20:00:27)
20. Šebířov Tom (16.08.2020 20:00:36)
21. Dalovy novotna_ivana (28.08.2020 11:22:18)
22. Božejovice bozejovice (16.08.2020 20:38:01)
23. Makov jiri187 (16.08.2020 21:52:04)
24. Načeradec SdhNačeradec (28.08.2020 10:52:03)
25. Břežany Dominik (17.08.2020 08:39:24)
26. Křížov Tom123 (28.08.2020 11:07:08)
27.
<- Přesunout sem
28.
<- Přesunout sem
29.
<- Přesunout sem
30.
<- Přesunout sem
31.
<- Přesunout sem
32.
<- Přesunout sem
33.
<- Přesunout sem
34.
<- Přesunout sem
35.
<- Přesunout sem
36.
<- Přesunout sem
37.
<- Přesunout sem
38.
<- Přesunout sem
39.
<- Přesunout sem
40. Křivsoudov TomasVacek93 (17.08.2020 07:09:46)

Startovní listina (Ženy)

Popis rezervačního systému naleznete zde.

Začátek rezervace: 16.08.2020 20:00 (přednostní rezervace od 18:00)
Konec rezervace: 28.08.2020 20:00
DK = "divoká karta" pořadatele
Pozice Tým Zadal
1. Střezimíř Střezi (23.08.2020 14:43:02)
2. Ratměřice Ratměřice (16.08.2020 19:00:05)
3. Radošovice SdhRadošovice (16.08.2020 18:22:23)
4. Martomice Verča Šebková (16.08.2020 18:01:18)
5. Malovice Karel - SDH Malovice (16.08.2020 20:00:01)
6. Čechtice sucmar (16.08.2020 20:00:12)
7. Dalovy novotna_ivana (16.08.2020 18:00:05)
8. Vilice sdhvilice (16.08.2020 20:00:20)
9. Šebířov Tom (16.08.2020 20:00:42)
10. Chlum KateřinaČernická (16.08.2020 20:05:01)
11. Slapy Kleinerová (16.08.2020 21:34:18)
12. Chářovice Samuel (16.08.2020 21:53:59)
13. Zdislavice Marie (19.08.2020 15:19:36)
14. Nová Ves stranska_misa (23.08.2020 18:23:21)
15. Chmelná Chmelna (22.08.2020 15:08:10)
16. Hulice Hulice (22.08.2020 21:49:32)
17. Křížkový Újezdec novotna_ivana (23.08.2020 20:10:54)
18.
<- Přesunout sem
19.
<- Přesunout sem
20. Daměnice admin (16.08.2020 15:54:17) DK

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Drahňovice 20 16.85 16.11 16.85 3.84 7.65 11.36 12.45
2. Špona Chářovice 17 16.93 16.93 16.84 3.89 7.81 12.24 15.84
3. Malovice 15 17.54 17.54 17.50 4.11 8.46 12.99 16.22
4. Tomice 13 17.65 17.65 17.39 3.98 8.22 12.92 16.55
5. Chmelná 11 17.88 17.88 17.75 4.31 8.67 13.19 16.97
6. Ctiboř 10 17.90 17.33 17.90 4.07 7.83 12.33 16.17
7. Makov 9 18.57 18.35 18.57 4.21 8.79 14.04 17.79
8. Křížkový Újezdec 8 19.14 18.69 19.14 4.33 8.44 13.14 15.79
9. Daměnice 7 19.20 19.20 17.55 4.29 8.19 12.51 16.14
10. Nová Ves u Chýnova 6 19.28 19.28 18.45 4.46 8.99 13.44 17.74
11. Odlochovice 5 20.01 19.17 20.01 4.29 8.89 13.75 17.94
12. Přibyšice 4 20.67 20.67 19.92 4.60 9.23 14.35 18.14
13. Čechtice 3 25.00 24.75 25.00 4.96 9.77 15.67 23.92
14. Velká Chyška 2 25.92 25.92 25.83 5.38 14.60 20.43 24.74
N Božejovice 0 N - - 4.24 8.29 12.65 16.27
N Šebířov 0 N - - 5.29 10.15 - -
N Načeradec 0 N - - 4.65 8.19 13.37 17.04
N Skrýchov 0 N - - 4.54 7.93 12.40 16.16
N Zdislavice 0 N - - 4.05 8.30 - -
N Moraveč 0 N - 22.86 5.14 10.82 17.84 20.65
N Radošovice 0 N - - - - - -

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 4 25.73 25.73 25.72 3.94 8.70 16.50 21.40
2. Křížov 2 40.70 40.70 35.83 6.36 14.85 26.58 32.90
N Břežany 0 N - 27.76 4.81 9.71 18.87 25.85

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Malovice 10 17.64 17.02 17.64 4.96 8.92 12.34 15.97
2. Radošovice 8 17.67 17.57 17.67 4.73 9.52 12.55 16.17
3. Chlum 6 17.94 17.38 17.94 4.89 9.20 11.99 15.48
4. Ratměřice 4 18.07 18.07 17.85 5.25 9.51 13.13 16.87
5. Daměnice 3 18.24 18.24 17.38 5.25 9.76 13.18 16.76
6. Křížkový Újezdec 2 18.93 18.93 18.40 5.19 10.17 14.13 17.27
7. Martomice 1 19.62 17.47 19.62 4.25 8.59 12.05 16.07
8. Střezimíř 0 19.65 19.11 19.65 5.04 9.71 12.82 16.20
9. Dalovy 0 20.56 17.52 20.56 4.84 9.20 12.26 15.83
10. Chářovice 0 21.15 21.15 19.66 4.92 9.94 13.99 18.61
11. Chmelná 0 21.83 20.73 21.83 7.46 12.73 16.21 19.98
12. Čechtice 0 26.77 26.77 24.71 10.60 15.81 19.00 23.65
13. Hulice 0 30.66 30.15 30.66 6.46 18.45 22.97 29.17
14. Šebířov 0 41.98 41.98 25.62 5.29 10.06 13.20 16.59
N Zdislavice 0 N - - 5.51 9.93 13.08 -

Ženy PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Vilice 4 37.66 35.41 37.66 13.31 22.25 28.20 33.63
2. Nová Ves 2 41.50 41.50 39.35 6.15 21.47 26.07 30.16
© 2019 Benešovská hasičská liga