Detail soutěže Chářovice (14.07.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 16.80 16.45 16.80 3.98 8.15 12.40 15.82
2. Tomice 17 17.04 17.04 16.99 4.51 8.31 12.40 16.30
3. Radětice 15 17.51 17.31 17.51 3.95 7.99 13.39 16.43
4. Drahňovice 13 18.01 17.90 18.01 4.39 8.07 12.97 16.30
5. Malovice 11 18.03 18.03 17.58 4.02 8.25 13.10 16.68
6. Daměnice 10 18.19 18.17 18.19 4.10 8.00 12.31 16.33
7. Radošovice 9 18.37 17.36 18.37 4.04 7.88 13.46 16.78
8. Chmelná 8 18.39 18.39 17.57 4.20 8.68 12.74 16.87
9. Makov 7 18.48 17.83 18.48 3.89 7.90 13.13 17.09
10. Ctiboř 5 18.60 18.60 17.00 4.34 8.06 12.56 16.26
11. Jankov 4 18.82 17.15 18.82 3.80 7.88 11.91 15.63
12. Louňovice 3 18.83 18.83 18.15 4.00 8.77 13.29 16.92
13. Načeradec 2 19.45 19.45 18.50 4.32 8.72 13.89 17.71
14. Odlochovice 1 19.69 19.30 19.69 4.60 8.54 13.84 17.74
15. Kohouti Střezimíř 0 19.71 19.21 19.71 4.14 9.04 13.92 17.64
16. Přibyšice 0 20.07 20.07 19.06 4.49 8.85 14.22 18.40
17. Křížkový Újezdec 0 20.23 18.00 20.23 4.08 8.26 13.17 16.50
18. Dalovy 0 21.14 21.14 19.10 6.66 10.72 14.74 18.68
19. Březnice 0 23.34 17.76 23.34 4.83 9.16 13.06 16.91
20. Břežany 0 24.68 24.68 23.81 4.30 11.40 17.19 22.52
21. Křivsoudov 0 24.77 23.83 24.77 4.56 9.59 14.37 18.72
22. Šebířov 0 26.20 25.10 26.20 5.12 10.21 17.78 24.13
N Moraveč 0 N - - - - - -

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Netvořice 4 27.13 24.25 27.13 4.69 9.74 17.45 23.31
2. Rennotor Dalovy 2 28.50 28.50 27.34 4.31 9.51 18.03 25.06
3. Miřetice 1 51.72 51.65 51.72 4.65 9.18 17.37 23.07

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 10 18.32 18.32 17.50 5.44 9.69 13.25 16.89
2. Zdislavice 8 19.21 18.34 19.21 4.69 9.36 13.63 17.20
3. Ratměřice 6 19.53 18.58 19.53 5.68 10.98 14.43 18.05
4. Martinice 4 19.76 19.76 19.36 4.85 9.17 13.20 17.57
5. Dalovy 3 21.28 19.99 21.28 4.65 9.47 13.80 17.33
6. Tomice 2 21.34 20.57 21.34 5.25 11.12 15.05 19.45
7. Rožmitál p. Třemšínem 1 22.14 20.59 22.14 5.81 12.05 16.03 19.45
8. Malovice 0 24.59 19.15 24.59 5.00 10.16 13.49 17.06
9. Chlum 0 27.90 24.98 27.90 4.91 11.23 18.50 22.71
10. Všechlapy 0 30.77 18.34 30.77 4.76 9.05 13.05 16.28
11. Načeradec 0 35.14 32.79 35.14 5.89 11.57 17.84 23.59
12. Louňovice A 0 41.09 18.85 41.09 5.05 9.97 13.99 18.23
13. Moraveč 0 44.77 28.88 44.77 5.32 12.29 18.51 25.25
© 2019 Benešovská hasičská liga