Detail soutěže Makov (15.07.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 15 16.61 16.30 16.61 4.07 8.03 11.91 16.02
2. Špona Chářovice 13 16.66 16.49 16.66 4.34 8.50 12.10 15.74
3. Tomice 11 16.97 16.97 16.81 4.41 7.98 12.22 16.19
4. Radětice 9 17.57 17.57 17.52 3.97 8.35 12.92 16.59
5. Malovice 8 17.58 17.58 17.30 3.96 8.43 12.82 16.69
6. Daměnice 6 17.63 17.39 17.63 4.13 8.04 12.12 16.03
7. Dalovy 3 18.60 18.24 18.60 4.19 8.71 13.25 16.99
8. Přibyšice 2 18.65 18.65 18.24 4.52 9.19 13.52 17.20
9. Chmelná 1 18.71 18.39 18.71 4.33 8.47 12.86 17.13
10. Radošovice 0 19.33 17.86 19.33 4.22 8.14 13.33 16.92
11. Chlum 0 19.49 19.25 19.49 4.68 9.20 13.74 17.50
12. Louňovice 0 19.86 19.86 18.61 4.01 9.02 12.76 17.80
13. Načeradec 0 20.02 20.02 19.21 4.36 8.98 14.79 18.59
14. Ctiboř 0 23.89 23.89 21.28 4.11 8.02 13.50 20.96
15. Břežany 0 25.99 25.99 24.25 4.72 9.28 17.31 22.76
16. Odlochovice 0 27.37 27.37 25.05 4.75 10.55 20.06 23.89
17. Křivsoudov 0 27.57 18.92 27.57 4.31 9.07 13.89 17.21
18. Šebířov 0 30.26 30.26 30.14 5.35 10.32 23.19 27.65
19. Křížkový Újezdec 0 30.44 30.44 17.96 4.09 8.12 15.24 16.75
N Makov 0 N - - - - - -
N Moraveč 0 N - - - - - -
N Drahňovice 0 N 20.89 - 4.24 8.02 11.87 14.95
N Kohouti Střezimíř 0 N - - - - - -
N Březnice 0 N 18.58 18.89 4.74 9.88 13.97 17.43

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Sloup 10 17.04 16.92 17.04 4.66 9.13 12.05 15.40
2. Malovice 8 17.42 17.40 17.42 4.75 10.08 13.40 16.51
3. Daměnice 6 17.54 17.27 17.54 5.10 9.35 12.81 16.41
4. Dalovy 4 17.93 17.93 16.96 4.52 9.44 12.65 16.36
5. Louňovice A 3 18.18 18.08 18.18 5.01 10.06 13.92 17.34
6. Všechlapy 2 18.29 18.29 18.08 4.68 9.03 12.75 16.75
7. Martinice 1 18.68 18.68 18.56 4.60 10.17 12.92 16.77
8. Načeradec 0 19.28 19.10 19.28 6.07 11.42 14.75 18.00
9. Zdislavice 0 19.34 19.34 19.13 4.57 11.58 14.55 18.49
10. Ratměřice 0 20.36 19.12 20.36 5.53 10.91 14.05 17.93
11. Tomice 0 20.40 20.40 19.82 5.02 11.04 14.33 18.78
12. Rožmitál p. Třemšínem 0 20.87 20.87 20.51 5.67 12.31 16.28 19.48
13. Chlum 0 23.19 22.43 23.19 4.75 10.52 20.17 -
N Moraveč 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga