Detail soutěže Malovice (28.07.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 17.27 17.27 16.68 3.78 7.92 12.09 16.47
2. Drahňovice 15 17.84 17.49 17.84 4.22 8.23 12.82 16.73
3. Daměnice 13 17.89 17.26 17.89 3.86 7.81 12.60 16.47
4. Špona Chářovice 11 17.99 17.99 17.57 4.02 8.12 12.30 16.00
5. Křížkový Újezdec 10 18.55 18.53 18.55 4.23 8.87 13.48 17.37
6. Radošovice 9 18.78 18.12 18.78 4.22 8.92 13.70 17.35
7. Přibyšice 8 18.78 18.34 18.78 4.54 9.54 13.97 17.70
8. Dalovy 7 18.89 18.78 18.89 4.14 8.54 13.51 17.23
9. Křivsoudov 6 18.90 18.71 18.90 4.47 9.04 14.18 18.08
10. Chmelná 5 19.06 19.06 18.79 4.20 9.43 13.46 18.00
11. Odlochovice 4 19.08 18.83 19.08 4.27 8.59 13.96 18.02
12. Makov 3 19.14 18.05 19.14 4.02 7.94 12.84 17.22
13. Radětice 2 19.44 17.33 19.44 4.07 8.36 12.73 16.74
14. Tomice 0 21.37 21.37 17.18 4.33 8.04 12.80 16.40
15. Ctiboř 0 21.50 20.85 21.50 4.21 8.11 12.47 19.50
16. Malovice 0 22.26 17.81 22.26 3.86 8.02 13.28 17.01
17. Načeradec 0 22.29 20.41 22.29 6.11 11.16 16.34 19.89
18. Břežany 0 23.98 23.98 23.20 5.84 10.76 17.22 21.70
19. Chlum 0 30.54 30.54 30.22 4.49 9.62 25.35 28.85
20. Kohouti Střezimíř 0 34.01 33.79 34.01 4.58 9.21 15.13 31.93
21. Dražice 0 41.05 37.94 41.05 4.19 10.61 25.54 34.87
N Moraveč 0 N 22.47 22.74 6.07 10.95 16.52 20.18
N Louňovice 0 N - 18.44 3.95 8.16 13.31 16.77
N Šebířov 0 N - - 4.46 9.27 14.95 19.89

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 2 25.13 24.21 25.13 4.12 8.96 16.53 22.45
2. Rennotor Dalovy 1 27.25 27.25 26.95 4.12 9.39 18.05 26.11

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Dalovy 3 18.35 18.35 17.04 9.08 12.81 16.64 -
2. Chlum 1 18.47 18.47 18.10 4.77 9.73 12.88 16.67
3. Zdislavice 0 18.93 17.30 18.93 4.34 8.90 12.09 15.93
4. Martinice 0 19.00 19.00 18.74 4.67 10.52 13.75 17.83
5. Malovice 10 19.46 18.30 19.46 4.63 9.22 14.17 17.55
6. Tomice 4 19.60 19.03 19.60 4.71 10.01 17.98 -
7. Všechlapy 0 19.68 19.68 19.65 4.66 10.11 13.77 17.66
8. Daměnice 6 19.78 19.78 19.22 5.13 9.34 15.50 19.10
9. Louňovice A 8 21.64 18.23 21.64 4.66 9.61 13.47 17.19
10. Načeradec 0 23.13 23.13 22.04 5.78 10.60 15.26 18.28
11. Ratměřice 0 23.63 23.63 21.80 7.72 14.33 16.80 21.24
12. Moraveč 2 24.61 22.82 24.61 8.30 13.95 18.77 22.18
13. Rožmitál p. Třemšínem 0 60.88 60.88 56.08 5.89 11.23 - -
© 2019 Benešovská hasičská liga