Detail soutěže Načeradec (04.08.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Jankov 20 16.98 16.77 16.98 3.95 8.50 12.97 16.63
2. Daměnice 17 17.93 17.25 17.93 4.16 8.51 13.05 16.90
3. Drahňovice 15 17.94 17.94 17.59 4.67 8.47 12.43 16.65
4. Tomice 13 18.05 18.05 17.21 4.36 8.45 11.51 16.41
5. Malovice 11 18.13 17.57 18.13 4.17 8.50 12.93 16.94
6. Makov 10 18.47 18.17 18.47 4.06 8.49 13.40 17.70
7. Křížkový Újezdec 9 18.59 18.12 18.59 4.37 8.27 13.21 17.00
8. Radětice 8 19.10 18.88 19.10 4.21 10.18 15.18 18.53
9. Chmelná 7 19.40 19.40 19.28 - 6.01 10.04 14.68
10. Ctiboř 6 19.47 19.47 18.94 5.94 9.88 14.80 18.66
11. Špona Chářovice 5 19.51 19.08 19.51 6.29 10.12 14.52 17.94
12. Kohouti Střezimíř 4 19.66 19.66 19.57 4.03 8.99 13.95 17.88
13. Křivsoudov 3 19.88 19.88 19.67 5.17 9.49 14.54 18.11
14. Louňovice 2 20.52 20.52 18.81 4.14 8.48 13.69 16.91
15. Radošovice 1 20.54 19.31 20.54 4.84 9.37 14.54 18.27
16. Načeradec 0 20.73 20.73 17.93 4.60 8.96 13.53 17.28
17. Přibyšice 0 21.24 18.61 21.24 4.67 9.16 14.05 17.46
18. Chlum 0 21.25 21.25 21.25 5.24 11.46 16.15 19.93
19. Břežany 0 24.47 24.47 23.63 4.67 9.84 17.57 23.24
20. Březnice 0 24.91 24.91 24.73 8.64 13.30 20.51 24.20
N Moraveč 0 N - - - - - -
N Dalovy 0 N - 18.85 4.30 9.12 14.45 18.04
N Odlochovice 0 N 19.50 - 4.53 8.95 14.14 17.91
N Šebířov 0 N 23.21 23.23 4.38 10.63 17.63 22.43

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Miřetice 4 24.86 24.28 24.86 4.65 10.55 17.20 23.22
2. Rennotor Dalovy 2 30.87 30.31 30.87 5.70 11.86 21.63 29.53
3. Netvořice 1 38.05 38.05 37.69 5.60 21.45 29.53 36.37

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Všechlapy 10 18.01 18.01 17.71 4.60 10.45 12.95 16.94
2. Zdislavice 8 18.24 17.67 18.24 4.98 9.85 13.38 16.85
3. Dvorce A 6 18.75 18.05 18.75 4.96 10.62 14.76 17.78
4. Ratměřice 4 19.63 19.63 18.85 5.95 10.92 13.82 17.61
5. Daměnice 3 20.13 20.13 18.20 5.46 9.60 13.66 17.21
6. Dalovy 2 20.44 19.97 20.44 6.70 11.67 14.93 18.15
7. Tomice 1 21.01 21.01 20.94 5.17 11.39 15.82 20.33
8. Moraveč 0 23.82 22.09 23.82 5.27 10.78 15.26 21.46
9. Chlum 0 24.67 24.67 23.57 5.08 10.59 13.27 16.63
10. Martinice 0 25.10 24.46 25.10 4.97 10.46 13.59 22.94
11. Malovice 0 37.44 35.67 37.44 4.65 9.09 13.53 17.60
12. Načeradec 0 51.36 30.27 51.36 13.43 17.70 21.51 29.43
13. Rožmitál p. Třemšínem 0 82.78 82.78 21.63 5.97 14.24 18.36 20.29
N Louňovice A 0 N - - - - - -
© 2019 Benešovská hasičská liga