Detail soutěže Jankov (01.09.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Radětice 0 0.00 - - - - - -
2. Špona Chářovice 20 17.11 17.02 17.11 4.20 8.11 12.64 16.03
3. Tomice 17 17.56 17.20 17.56 4.49 8.42 13.07 16.46
4. Jankov 15 17.59 16.46 17.59 3.97 7.87 12.66 16.10
5. Drahňovice 13 18.03 18.03 17.82 4.57 8.54 12.87 16.84
6. Makov 11 18.32 18.32 18.24 4.11 8.56 13.43 17.30
7. Dalovy 10 18.84 18.23 18.84 4.47 9.21 14.07 17.86
8. Křížkový Újezdec 9 18.97 18.29 18.97 4.60 9.10 14.45 17.70
9. Ctiboř 8 19.02 19.02 18.67 4.26 8.52 13.39 17.40
10. Kohouti Střezimíř 7 20.13 19.94 20.13 3.93 8.00 13.46 19.35
11. Malovice 5 20.18 20.18 18.44 4.28 8.34 13.15 16.91
12. Chlum 4 20.25 19.82 20.25 4.55 9.72 14.88 18.70
13. Přibyšice 3 20.59 19.81 20.59 4.70 9.50 14.49 18.68
14. Načeradec 2 21.15 21.15 18.53 4.49 8.66 14.17 17.86
15. Březnice 1 21.72 20.53 21.72 4.39 9.26 14.38 19.06
16. Daměnice 0 22.87 22.05 22.87 4.10 8.17 12.79 16.26
17. Odlochovice 0 24.00 23.14 24.00 4.26 12.55 18.10 21.93
18. Moraveč 0 24.63 24.63 23.99 4.83 14.52 23.59 -
19. Chmelná 0 29.46 18.72 29.46 4.31 8.60 13.57 17.63
20. Šebířov 0 35.48 35.48 25.67 4.80 9.69 15.18 18.39
N Křivsoudov 0 N - - - - - -
N Radošovice 0 N - - - - - -
N Louňovice 0 N - - - - - -

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Netvořice 4 28.83 28.83 27.39 4.90 11.14 19.20 26.09
2. Rennotor Dalovy 2 29.32 27.19 29.32 8.31 12.87 20.48 26.17

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 10 17.45 16.89 17.45 5.47 9.53 12.95 16.26
2. Zdislavice 8 18.23 18.23 18.19 4.78 10.14 13.30 17.22
3. Chlum 6 18.94 18.94 18.42 4.99 9.68 13.24 17.49
4. Ratměřice 4 20.18 20.18 19.72 5.34 11.34 14.60 18.27
5. Malovice 3 21.16 20.87 21.16 5.38 14.39 16.20 19.94
6. Dalovy 2 21.32 20.72 21.32 4.86 9.85 13.28 19.88
7. Tomice 1 21.69 21.69 21.35 5.59 12.74 15.97 20.13
8. Moraveč 0 21.84 21.84 20.65 5.05 10.52 15.30 19.44
9. Louňovice A 0 22.56 22.56 22.38 8.45 14.55 18.76 22.07
10. Rožmitál p. Třemšínem 0 23.73 23.73 23.54 7.47 15.44 19.13 22.94
11. Načeradec 0 23.97 23.97 20.06 6.54 12.32 15.88 19.20
12. Martinice 0 36.16 36.16 21.46 4.73 11.20 16.56 20.31
N Všechlapy 0 N 22.92 23.05 7.58 15.16 18.02 21.71
© 2019 Benešovská hasičská liga