Detail soutěže Daměnice (15.09.2018)

<- zpět na seznam soutěží

Muži

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Špona Chářovice 20 14.44 14.44 14.16 4.08 7.43 10.19 13.60
2. Jankov 17 14.45 14.44 14.45 3.89 7.77 10.55 13.59
3. Kohouti Střezimíř 15 15.10 15.10 14.99 3.82 7.80 10.66 14.59
4. Křížkový Újezdec 13 15.11 15.07 15.11 4.38 8.09 11.22 14.53
5. Ctiboř 10 15.24 15.24 15.15 4.08 7.74 10.64 14.33
6. Makov 9 15.28 14.98 15.28 4.06 7.57 10.57 14.48
7. Malovice 8 15.29 14.97 15.29 4.21 7.83 10.81 14.35
8. Drahňovice 7 15.34 15.34 14.63 4.23 7.86 10.92 14.08
9. Dalovy 5 15.76 15.76 14.97 4.13 7.97 10.88 14.22
10. Chmelná 4 15.96 15.96 15.67 4.21 8.16 11.25 14.92
11. Odlochovice 3 16.09 15.78 16.09 4.04 8.36 11.41 14.98
12. Radětice 2 16.25 14.39 16.25 3.99 7.75 10.84 13.89
13. Radošovice 0 16.31 16.31 15.42 4.52 7.90 11.17 14.71
14. Tomice 0 16.51 15.93 16.51 4.43 8.20 11.05 14.28
15. Daměnice 0 16.55 16.17 16.55 4.13 7.85 10.77 14.13
16. Křivsoudov 0 16.61 15.73 16.61 4.84 8.49 11.91 15.30
17. Chlum 0 17.22 17.22 16.91 5.57 9.34 12.61 16.02
18. Přibyšice 0 17.29 17.29 17.02 4.71 9.44 12.82 15.97
19. Šebířov 0 17.59 17.59 17.20 4.39 8.72 11.88 16.35
20. Načeradec 0 18.86 18.75 18.86 6.78 11.16 14.11 17.58
21. Moraveč 0 20.12 20.12 19.74 4.64 9.56 12.61 18.97
22. Březnice 0 21.71 21.71 21.20 4.19 8.11 11.19 14.58

Muži PS12

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Rennotor Dalovy 4 21.52 21.52 21.26 4.57 9.05 15.54 20.10
2. Miřetice 2 22.71 22.71 20.29 4.08 8.46 13.47 19.04
3. Netvořice 1 24.45 23.72 24.45 5.66 11.00 16.32 22.28

Ženy

Pozice Tým Body Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. Daměnice 10 17.86 17.86 17.44 5.58 9.57 13.12 16.42
2. Zdislavice 8 18.50 18.50 17.25 5.00 9.36 12.31 16.16
3. Malovice 6 18.89 18.47 18.89 4.90 9.17 13.14 16.57
4. Chlum 4 18.94 18.30 18.94 4.78 9.84 13.46 17.18
5. Všechlapy 3 19.30 19.30 19.05 4.64 9.58 12.90 16.58
6. Ratměřice 2 20.67 20.67 19.05 5.04 10.40 13.43 17.20
7. Načeradec 1 21.16 21.16 20.24 6.27 12.41 16.20 19.66
8. Louňovice A 0 21.58 21.58 21.21 5.23 14.14 17.52 20.77
9. Tomice 0 21.66 21.66 19.98 5.15 11.12 15.24 19.25
10. Moraveč 0 22.01 21.68 22.01 5.31 10.64 15.57 20.41
11. Dalovy 0 23.82 23.82 18.51 4.78 10.29 14.06 17.47
N Rožmitál p. Třemšínem 0 N - 26.92 6.09 12.18 15.20 19.02
© 2019 Benešovská hasičská liga