Soutěže v sezoně 2019

<- 2018     

Datum Místo
01.06.2019 Drahňovice
22.06.2019 Křivsoudov
06.07.2019 Daměnice
13.07.2019 Louňovice
14.07.2019 Makov
20.07.2019 Chářovice
27.07.2019 Malovice
03.08.2019 Načeradec
17.08.2019 Jankov
24.08.2019 Miřetice

Rezervaci míst na SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ 2019 naleznete ZDE.

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Špona Chářovice 157 20 20 0 7 20 20 15 20 15 20
2. Daměnice 145 11 17 10 17 17 17 20 6 13 17
3. Tomice 125 17 15 20 9 15 15 N 17 17 N
4. Ctiboř 108 13 11 1 20 10 13 7 13 5 15
5. Drahňovice 101 15 13 13 13 3 N 13 N 20 11
6. Malovice 76 10 4 8 N 11 5 17 15 3 3
7. Chmelná 67 6 7 6 N 6 6 2 11 10 13
8. Makov 66 N 8 5 10 9 7 10 7 N 10
9. Křížkový Újezdec 63 N 10 0 8 7 11 8 10 9 N
10. Načeradec 58 7 N 7 11 8 3 9 4 1 8
11. Odlochovice 52 4 9 2 N 4 10 1 8 8 6
12. Radošovice 47 N 6 3 5 5 9 3 9 7 N
13. Chářovice B 46 9 5 4 N N 8 N - 11 9
14. Dobronice 34 8 - - 15 - - 11 - N -
15. Přibyšice 33 5 - - 6 - 4 6 1 4 7
16. Skrýchov 21 - - 17 N - - 4 - - -
17. Jesenice 15 - - 15 - - - - - - -
18. Stoklasná Lhota 13 - - - - 13 - - - - -
19. Šebířov 12 0 - 0 4 N 2 - 0 2 4
20. Křivsoudov 12 3 N 0 N 1 0 N 2 6 -
21. Moraveč 12 N - 0 N 2 N 0 5 N 5
22. Kohouti Střezimíř 11 2 - - - - 1 5 3 - -
23. Nahoruby 11 - - 11 - - - - - - -
24. Starosedlský Hrádek 9 - - 9 - - - - - - -
25. Čechtice 6 N 1 0 3 N 0 N N N 2
26. Břežany 3 N 3 N - - - - - - -
27. Křivsoudov B 2 - 2 - - - - - - - -
28. Zdislavice 1 1 - - - - - - - - -
29. Poštovice 0 - - - - - - - - 0 -
30. Plchov 0 - - - - - - - 0 0 -
31. Radešín 0 - - - - - - - - 0 -
32. Ločenice 0 - - - - - - N - - -
33. Kamenná Lhota 0 - - - - N - 0 - - -
34. Božejovice 0 - - - - N - - - - -
35. Zahorčice 0 - - - - - 0 - - - -
36. Krotějov Sport 0 N - - - - - - - - -

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Daměnice 47 8 2 2 0 N 10 4 10 8 3
2. Malovice 46 10 6 N 2 0 4 6 0 10 8
3. Martomice 37 2 0 10 10 0 2 8 1 4 0
4. Chlum 36 N 8 0 6 6 6 0 8 0 2
5. Makov 34 3 N 8 N 2 N 10 4 3 4
6. Dalovy 34 0 N 4 8 10 N 0 6 0 6
7. Radošovice 32 0 10 6 4 8 1 1 0 1 1
8. Zdislavice 28 1 0 N 0 N 8 3 N 6 10
9. Ratměřice 18 0 3 3 1 4 3 2 N 2 0
10. Louňovice A 14 6 1 1 3 3 0 0 0 - 0
11. Šebířov 8 4 4 0 0 N 0 0 0 0 0
12. Moraveč 4 - 0 0 0 1 N 0 3 N N
13. Načeradec 2 - - N 0 - N 0 2 - -
14. Plchov 0 - - - - - - - 0 - -
15. Poštovice 0 - - - - - - - - 0 -
16. Plchov 0 - - - - - - - - N -
17. Smrkov 0 - - - - N - - - - -
18. Čechtice 0 N 0 - 0 0 0 N 0 0 0
19. Střezimíř 0 - - - - - 0 - - - -
20. Kamenná Lhota 0 - - - - 0 - 0 - - -
21. Křížkový Újezdec 0 - - - - 0 - - N - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Rennotor Dalovy 29 4 - 2 4 4 4 1 4 2 4
2. Miřetice 16 2 4 4 - - - 2 2 - 2
3. Chotčiny 10 - - 1 - - - 4 1 4 -
4. Miřetice B 1 - - - - - - - - - 1
5. Dolní Třebonín 0 - - - - - - - N - -
6. Vračkovice 0 - - - - - - - N - -
7. Křížov 0 - - - - - - - 0 - -

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Chotčiny 10 - - 4 - - - 4 2 - -
2. Hulice 8 - - - - - - - 4 - 4
3. Nová Ves 4 - - - - - - - - 4 -
4. Nová Ves 2 - - - - - - 2 - - -
5. Kuňovice 0 - - - - - - - - - 0

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 24.08.2019 Špona Chářovice (Miřetice) 16.49 16.49 16.46 3.86 7.81 12.54 15.82
2. 01.06.2019 Špona Chářovice (Drahňovice) 16.61 16.36 16.61 4.13 7.50 12.06 15.40
3. 20.07.2019 Špona Chářovice (Chářovice) 16.84 16.84 16.73 3.97 7.87 12.09 15.80
4. 14.07.2019 Špona Chářovice (Makov) 16.87 16.80 16.87 4.14 7.60 12.36 16.04
5. 24.08.2019 Daměnice (Miřetice) 16.96 16.96 16.74 3.89 7.68 12.38 15.61
6. 22.06.2019 Špona Chářovice (Křivsoudov) 17.06 16.62 17.06 4.02 7.59 12.21 15.72
7. 01.06.2019 Tomice (Drahňovice) 17.08 17.08 16.94 4.12 8.43 12.66 16.44
8. 14.07.2019 Daměnice (Makov) 17.10 17.03 17.10 4.21 8.09 12.63 15.96
9. 27.07.2019 Daměnice (Malovice) 17.11 17.07 17.11 3.96 7.82 12.32 15.94
10. 27.07.2019 Malovice (Malovice) 17.27 17.27 16.94 3.95 7.93 12.75 16.45
11. 27.07.2019 Špona Chářovice (Malovice) 17.29 16.86 17.29 4.01 7.72 12.61 16.11
12. 13.07.2019 Ctiboř (Louňovice) 17.30 17.30 17.17 4.36 8.22 12.53 16.26
13. 13.07.2019 Daměnice (Louňovice) 17.33 17.23 17.33 5.43 8.91 12.93 16.43
14. 01.06.2019 Drahňovice (Drahňovice) 17.34 16.74 17.34 4.28 8.38 12.49 15.95
15. 20.07.2019 Daměnice (Chářovice) 17.40 17.04 17.40 3.99 8.33 12.68 16.55
16. 13.07.2019 Dobronice (Louňovice) 17.41 17.05 17.41 3.96 7.93 12.34 15.89
17. 20.07.2019 Tomice (Chářovice) 17.45 17.35 17.45 4.52 9.16 13.26 16.73
18. 14.07.2019 Tomice (Makov) 17.52 16.79 17.52 4.18 8.01 13.08 16.44
19. 17.08.2019 Drahňovice (Jankov) 17.54 17.39 17.54 4.85 8.52 12.79 16.51
20. 24.08.2019 Ctiboř (Miřetice) 17.61 17.37 17.61 3.93 7.86 12.58 16.12

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 24.08.2019 Zdislavice (Miřetice) 16.87 16.64 16.87 4.88 9.17 12.33 15.92
2. 27.07.2019 Makov (Malovice) 17.11 16.96 17.11 4.97 9.59 12.57 16.16
3. 14.07.2019 Dalovy (Makov) 17.37 17.37 17.30 5.14 10.03 13.12 16.29
4. 20.07.2019 Daměnice (Chářovice) 17.52 17.30 17.52 5.91 10.36 13.27 16.83
5. 03.08.2019 Daměnice (Načeradec) 17.62 16.95 17.62 5.23 9.72 13.07 16.04
6. 17.08.2019 Malovice (Jankov) 17.72 17.72 17.36 5.06 9.23 13.18 16.38
7. 27.07.2019 Martomice (Malovice) 17.84 16.94 17.84 4.36 8.78 12.10 16.27
8. 27.07.2019 Malovice (Malovice) 17.84 17.84 17.52 4.66 9.10 13.12 16.17
9. 27.07.2019 Daměnice (Malovice) 17.96 17.96 17.96 4.81 9.32 12.83 16.32
10. 06.07.2019 Martomice (Daměnice) 17.97 17.97 17.93 5.18 9.58 13.04 16.75
11. 24.08.2019 Malovice (Miřetice) 18.03 18.03 17.23 4.86 9.22 12.93 16.43
12. 06.07.2019 Makov (Daměnice) 18.06 18.06 17.21 5.51 9.73 12.89 16.34
13. 01.06.2019 Malovice (Drahňovice) 18.09 16.97 18.09 4.75 9.47 13.45 16.19
14. 01.06.2019 Daměnice (Drahňovice) 18.13 18.05 18.13 5.77 10.08 13.05 16.80
15. 24.08.2019 Dalovy (Miřetice) 18.13 18.13 17.08 4.89 9.31 12.78 15.90
16. 24.08.2019 Makov (Miřetice) 18.15 17.46 18.15 5.07 9.71 13.19 16.59
17. 20.07.2019 Zdislavice (Chářovice) 18.23 18.23 18.00 4.87 9.44 13.56 16.96
18. 03.08.2019 Chlum (Načeradec) 18.33 17.68 18.33 5.24 9.99 13.76 16.72
19. 20.07.2019 Chlum (Chářovice) 18.36 18.36 18.00 5.10 9.59 12.66 15.78
20. 13.07.2019 Martomice (Louňovice) 18.45 17.60 18.45 4.64 9.22 12.36 16.51
© 2019 Benešovská hasičská liga