Soutěže v sezoně 2020

<- 2019

Datum Místo
18.07.2020 Tomice
08.08.2020 Makov
15.08.2020 Jankov
22.08.2020 Daměnice
23.08.2020 Malovice
29.08.2020 Miřetice

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6
1. Tomice 85 17 15 15 5 20 13
2. Drahňovice 81 N 13 20 20 8 20
3. Daměnice 65 11 0 17 17 13 7
4. Malovice 56 10 11 N 11 9 15
5. Ctiboř 55 7 3 9 15 11 10
6. Špona Chářovice 54 N 9 N 13 15 17
7. Křížkový Újezdec 53 13 8 10 4 10 8
8. Skrýchov 51 8 6 13 7 17 N
9. Nová Ves u Chýnova 32 N 4 8 10 4 6
10. Krotějov Sport 30 20 10 - - - -
11. Dobronice 24 4 20 - - - -
12. Načeradec 21 0 2 7 6 6 N
13. Zdislavice 18 9 N N 9 N N
14. Sloup 17 - 17 - - - -
15. Jaronice 15 15 N - - - -
16. Makov 15 3 N N 2 1 9
17. Božejovice 14 0 N 11 3 0 N
18. svaté Pole 12 5 - - 0 7 -
19. Chmelná 11 - - - 0 N 11
20. Odlochovice 10 N 0 5 0 0 5
21. Žďár 9 2 7 - N - -
22. Rybova Lhota 8 N 0 0 8 N -
23. Dalovy 8 - 5 - - 3 -
24. Nalžovice 6 6 - - - - -
25. Chářovice B 6 0 0 6 0 0 -
26. Horní Měcholupy 6 - 1 - - 5 -
27. Šebířov 4 N - 4 0 0 N
28. Přibyšice 4 - - - - - 4
29. Radošovice 4 1 0 N 1 2 N
30. Křivsoudov 3 0 0 3 0 0 -
31. Čechtice 3 0 - N 0 0 3
32. Velká Chyška 2 - 0 - 0 - 2
33. Plchov 2 - - 2 - - -
34. Moraveč 1 N - 1 0 0 N
35. Střezimíř 0 - - N - - -
36. Choustník 0 N - - N - -
37. Poštovice 0 - - 0 - - -

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6
1. Malovice 32 0 4 0 8 10 10
2. Martomice 28 8 6 1 6 6 1
3. Radošovice 24 4 8 2 0 2 8
4. Chlum 23 N 3 3 10 1 6
5. Dalovy 22 10 0 10 2 N 0
6. Střezimíř 19 6 0 8 1 4 0
7. Zdislavice 12 - - 0 4 8 N
8. Ratměřice 12 - 2 6 0 0 4
9. Daměnice 12 2 1 N 3 3 3
10. Sloup 10 - 10 - - - -
11. Křížkový Újezdec 6 - 0 4 0 0 2
12. Šebířov 3 3 0 N 0 0 0
13. Čechtice 1 1 N 0 0 N 0
14. Chářovice 0 - N 0 0 0 0
15. Chrbonín 0 - 0 - - - -
16. Chmelná 0 - - - - - 0
17. Křížkový Újezdec B 0 - - - - N -
18. Choustník 0 N - - - - -
19. Kšely 0 - - 0 - - -
20. Plchov 0 - - 0 - - -
21. Tomice 0 - - 0 - - -
22. Smrkov 0 - 0 - - - -
23. Hulice 0 - - - - - 0
24. Poštovice 0 - - N - - -
25. Slapy 0 0 0 N 0 - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6
1. Přibyšice 12 - 4 - 4 4 -
2. Rennotor Dalovy 4 - - 4 - - -
3. Miřetice 4 - - - - - 4
4. Křížov 2 - - - - - 2
5. Břežany 0 - - - - - N

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6
1. Nová Ves 16 2 - 4 4 4 2
2. Vilice 8 - N 2 2 0 4
3. Tomice 4 4 - - - - -

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 22.08.2020 Drahňovice (Daměnice) 16.79 16.23 16.79 3.99 7.74 12.16 15.53
2. 29.08.2020 Drahňovice (Miřetice) 16.85 16.11 16.85 3.84 7.65 11.36 12.45
3. 08.08.2020 Dobronice (Makov) 16.86 16.86 16.72 3.99 8.30 12.85 16.39
4. 08.08.2020 Sloup (Makov) 16.92 16.92 16.64 4.44 8.45 12.99 16.25
5. 29.08.2020 Špona Chářovice (Miřetice) 16.93 16.93 16.84 3.89 7.81 12.24 15.84
6. 22.08.2020 Daměnice (Daměnice) 17.05 17.05 16.93 4.00 8.04 12.59 16.12
7. 15.08.2020 Drahňovice (Jankov) 17.08 17.08 16.93 4.34 8.29 11.35 16.22
8. 18.07.2020 Krotějov Sport (Tomice) 17.14 17.14 16.77 3.71 8.26 12.54 16.19
9. 08.08.2020 Tomice (Makov) 17.14 17.14 17.13 4.28 7.99 12.48 15.94
10. 22.08.2020 Ctiboř (Daměnice) 17.19 17.19 17.08 4.16 7.89 12.12 16.35
11. 08.08.2020 Drahňovice (Makov) 17.24 17.24 16.69 3.90 8.53 12.60 16.19
12. 08.08.2020 Malovice (Makov) 17.26 17.00 17.26 4.19 8.00 12.58 16.19
13. 08.08.2020 Krotějov Sport (Makov) 17.38 17.38 16.09 3.53 7.68 11.87 15.48
14. 23.08.2020 Tomice (Malovice) 17.38 17.38 17.04 4.13 9.33 13.11 16.69
15. 15.08.2020 Daměnice (Jankov) 17.39 17.39 17.24 4.34 8.44 12.94 16.49
16. 22.08.2020 Špona Chářovice (Daměnice) 17.41 17.40 17.41 3.46 7.47 12.07 15.37
17. 08.08.2020 Špona Chářovice (Makov) 17.49 17.49 17.29 3.96 7.95 12.84 16.22
18. 29.08.2020 Malovice (Miřetice) 17.54 17.54 17.50 4.11 8.46 12.99 16.22
19. 15.08.2020 Tomice (Jankov) 17.61 17.61 17.49 4.37 8.53 13.15 16.73
20. 29.08.2020 Tomice (Miřetice) 17.65 17.65 17.39 3.98 8.22 12.92 16.55

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 08.08.2020 Sloup (Makov) 17.11 17.11 16.15 4.28 8.70 12.63 15.28
2. 23.08.2020 Malovice (Malovice) 17.16 17.16 16.66 4.79 8.75 12.20 15.38
3. 08.08.2020 Radošovice (Makov) 17.32 17.32 16.96 4.79 9.94 13.04 16.36
4. 22.08.2020 Chlum (Daměnice) 17.38 17.38 16.83 4.91 10.09 13.00 16.46
5. 29.08.2020 Malovice (Miřetice) 17.64 17.02 17.64 4.96 8.92 12.34 15.97
6. 23.08.2020 Zdislavice (Malovice) 17.66 17.48 17.66 4.51 9.29 12.59 15.76
7. 29.08.2020 Radošovice (Miřetice) 17.67 17.57 17.67 4.73 9.52 12.55 16.17
8. 22.08.2020 Malovice (Daměnice) 17.75 16.99 17.75 5.06 9.28 12.83 16.16
9. 22.08.2020 Martomice (Daměnice) 17.75 17.54 17.75 4.35 9.42 11.99 16.23
10. 23.08.2020 Martomice (Malovice) 17.79 17.79 16.98 4.15 8.66 12.09 16.24
11. 18.07.2020 Dalovy (Tomice) 17.84 17.84 17.40 5.25 10.87 13.36 16.89
12. 23.08.2020 Střezimíř (Malovice) 17.85 17.78 17.85 4.25 8.90 12.88 16.67
13. 22.08.2020 Zdislavice (Daměnice) 17.87 17.87 17.74 4.89 9.66 12.55 16.44
14. 29.08.2020 Chlum (Miřetice) 17.94 17.38 17.94 4.89 9.20 11.99 15.48
15. 23.08.2020 Daměnice (Malovice) 17.97 17.97 17.95 5.16 9.43 13.11 16.69
16. 18.07.2020 Martomice (Tomice) 18.00 16.93 18.00 4.41 8.67 12.21 16.08
17. 15.08.2020 Dalovy (Jankov) 18.05 18.05 17.00 4.65 9.20 12.40 16.27
18. 29.08.2020 Ratměřice (Miřetice) 18.07 18.07 17.85 5.25 9.51 13.13 16.87
19. 08.08.2020 Martomice (Makov) 18.10 18.10 17.35 4.41 9.59 12.25 16.31
20. 23.08.2020 Radošovice (Malovice) 18.14 18.14 18.12 4.82 9.39 13.28 16.70
© 2019 Benešovská hasičská liga