Soutěže v sezoně 2018

2019 ->

Datum Místo
30.06.2018 Drahňovice
01.07.2018 Louňovice
14.07.2018 Chářovice
15.07.2018 Makov
28.07.2018 Malovice
04.08.2018 Načeradec
25.08.2018 Miřetice
01.09.2018 Jankov
15.09.2018 Daměnice
22.09.2018 Všechlapy

Rezervaci míst na SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ 2019 naleznete ZDE.

Celkové hodnocení

Muži

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Jankov 154 11 20 4 15 20 20 17 15 17 15
2. Špona Chářovice 149 20 9 20 13 11 5 20 20 20 11
3. Drahňovice 117 13 11 13 N 15 15 13 13 7 17
4. Tomice 108 15 N 17 11 0 13 15 17 0 20
5. Daměnice 91 17 7 10 6 13 17 11 0 0 10
6. Malovice 89 9 15 11 8 0 11 9 5 8 13
7. Ctiboř 71 8 17 5 0 0 6 10 8 10 7
8. Radětice 61 2 10 15 9 2 8 5 0 2 8
9. Makov 59 N 5 7 N 3 10 8 11 9 6
10. Křížkový Újezdec 48 4 N 0 0 10 9 N 9 13 3
11. Chmelná 48 10 6 8 1 5 7 3 0 4 4
12. Dalovy 37 5 1 0 3 7 N 6 10 5 N
13. Radošovice 29 6 2 9 0 9 1 N N 0 2
14. Načeradec 29 7 13 2 0 0 0 N 2 0 5
15. Kohouti Střezimíř 26 N 0 0 N 0 4 - 7 15 N
16. Přibyšice 23 3 3 0 2 8 0 4 3 0 0
17. Chlum 12 1 0 - 0 0 0 7 4 0 0
18. Březnice 11 0 8 0 N - 0 2 1 0 -
19. Křivsoudov 10 0 0 0 0 6 3 N N 0 1
20. Louňovice 9 N 4 3 0 N 2 N N - -
21. Odlochovice 8 0 N 1 0 4 N N 0 3 N
22. Útušice 0 - 0 - - - - - - - -
23. Dražice 0 - - - - 0 - - - - -
24. Skalice 0 - N - - - - - - - -
25. Buková 0 - N - - - - - - - -
26. Břežany 0 - 0 0 0 0 0 - - - 0
27. Moraveč 0 N 0 N N N N - 0 0 0
28. Šebířov 0 0 N 0 0 N N N 0 0 0

Ženy

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Daměnice 72 8 6 10 6 6 3 10 10 10 3
2. Zdislavice 48 N 0 8 0 0 8 8 8 8 8
3. Malovice 47 10 0 0 8 10 0 6 3 6 4
4. Dalovy 34 0 10 3 4 3 2 0 2 0 10
5. Všechlapy 32 2 8 0 2 0 10 1 N 3 6
6. Ratměřice 26 3 3 6 0 0 4 2 4 2 2
7. Louňovice A 22 6 4 0 3 8 N N 0 0 1
8. Tomice 13 4 1 2 0 4 1 N 1 0 0
9. Chlum 11 N 0 0 0 1 0 N 6 4 0
10. Sloup 10 - - - 10 - - - - - -
11. Dvorce A 6 - - - - - 6 - - - -
12. Moraveč 6 1 0 0 N 2 0 3 0 0 0
13. Martinice 5 - - 4 1 0 0 N 0 - 0
14. Načeradec 3 N 2 0 0 0 0 - 0 1 0
15. Rožmitál p. Třemšínem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 N 0
16. Skalice 0 - 0 - - - - - - - -
17. Střezimíř 0 - 0 - - - - - - - -

Muži PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Rennotor Dalovy 16 N 1 2 - 1 2 0 2 4 4
2. Netvořice 14 - 2 4 - - 1 - 4 1 2
3. Miřetice 14 4 - 1 - 2 4 1 - 2 -
4. Chotčiny 4 - 4 - - - - - - - -

Ženy PS12

Poř. Tým Body 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Chotčiny 4 - 4 - - - - - - - -
2. Keblov 0 - N - - - - - - - -

Nejrychlejší útoky

Muži

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 15.07.2018 Jankov (Makov) 16.61 16.30 16.61 4.07 8.03 11.91 16.02
2. 30.06.2018 Špona Chářovice (Drahňovice) 16.64 16.64 16.46 4.11 7.80 12.09 15.70
3. 15.07.2018 Špona Chářovice (Makov) 16.66 16.49 16.66 4.34 8.50 12.10 15.74
4. 14.07.2018 Špona Chářovice (Chářovice) 16.80 16.45 16.80 3.98 8.15 12.40 15.82
5. 01.07.2018 Jankov (Louňovice) 16.94 16.43 16.94 3.89 7.65 11.92 15.74
6. 15.07.2018 Tomice (Makov) 16.97 16.97 16.81 4.41 7.98 12.22 16.19
7. 04.08.2018 Jankov (Načeradec) 16.98 16.77 16.98 3.95 8.50 12.97 16.63
8. 14.07.2018 Tomice (Chářovice) 17.04 17.04 16.99 4.51 8.31 12.40 16.30
9. 30.06.2018 Daměnice (Drahňovice) 17.07 16.97 17.07 3.97 7.71 12.42 16.19
10. 25.08.2018 Špona Chářovice (Miřetice) 17.10 17.10 17.09 4.26 8.07 12.62 15.90
11. 01.09.2018 Špona Chářovice (Jankov) 17.11 17.02 17.11 4.20 8.11 12.64 16.03
12. 22.09.2018 Tomice (Všechlapy) 17.17 16.99 17.17 4.40 8.32 12.31 16.21
13. 22.09.2018 Drahňovice (Všechlapy) 17.20 17.20 17.03 4.66 8.34 12.56 16.45
14. 25.08.2018 Jankov (Miřetice) 17.26 17.19 17.26 4.06 8.13 12.92 16.23
15. 28.07.2018 Jankov (Malovice) 17.27 17.27 16.68 3.78 7.92 12.09 16.47
16. 22.09.2018 Jankov (Všechlapy) 17.41 17.41 17.18 3.89 7.59 12.16 15.60
17. 22.09.2018 Malovice (Všechlapy) 17.43 17.43 17.17 4.06 7.79 12.46 16.18
18. 30.06.2018 Tomice (Drahňovice) 17.44 16.73 17.44 4.33 8.22 12.67 16.48
19. 22.09.2018 Špona Chářovice (Všechlapy) 17.48 17.48 16.80 4.12 7.52 11.85 15.19
20. 14.07.2018 Radětice (Chářovice) 17.51 17.31 17.51 3.95 7.99 13.39 16.43

Ženy

Poř. Datum Jméno týmu Místo Výsledný čas Levý terč Pravý terč Mezičasy
Koš Mašina Rozdělovač Výstřik
1. 15.07.2018 Sloup (Makov) 17.04 16.92 17.04 4.66 9.13 12.05 15.40
2. 22.09.2018 Dalovy (Všechlapy) 17.18 17.14 17.18 5.26 10.10 13.29 16.43
3. 22.09.2018 Zdislavice (Všechlapy) 17.31 17.31 16.57 4.46 8.69 11.58 15.37
4. 01.07.2018 Dalovy (Louňovice) 17.31 17.01 17.31 4.52 9.31 12.37 16.21
5. 22.09.2018 Všechlapy (Všechlapy) 17.34 17.34 17.04 4.39 8.58 11.60 15.90
6. 15.07.2018 Malovice (Makov) 17.42 17.40 17.42 4.75 10.08 13.40 16.51
7. 01.09.2018 Daměnice (Jankov) 17.45 16.89 17.45 5.47 9.53 12.95 16.26
8. 15.07.2018 Daměnice (Makov) 17.54 17.27 17.54 5.10 9.35 12.81 16.41
9. 15.09.2018 Daměnice (Daměnice) 17.86 17.86 17.44 5.58 9.57 13.12 16.42
10. 15.07.2018 Dalovy (Makov) 17.93 17.93 16.96 4.52 9.44 12.65 16.36
11. 22.09.2018 Malovice (Všechlapy) 17.95 17.95 17.46 4.85 9.15 12.66 16.19
12. 04.08.2018 Všechlapy (Načeradec) 18.01 18.01 17.71 4.60 10.45 12.95 16.94
13. 15.07.2018 Louňovice A (Makov) 18.18 18.08 18.18 5.01 10.06 13.92 17.34
14. 01.09.2018 Zdislavice (Jankov) 18.23 18.23 18.19 4.78 10.14 13.30 17.22
15. 01.07.2018 Všechlapy (Louňovice) 18.23 18.23 18.00 4.68 10.40 13.10 17.05
16. 04.08.2018 Zdislavice (Načeradec) 18.24 17.67 18.24 4.98 9.85 13.38 16.85
17. 30.06.2018 Malovice (Drahňovice) 18.26 18.24 18.26 4.79 9.86 13.62 17.00
18. 15.07.2018 Všechlapy (Makov) 18.29 18.29 18.08 4.68 9.03 12.75 16.75
19. 01.07.2018 Daměnice (Louňovice) 18.32 18.32 16.82 5.30 9.86 13.11 16.50
20. 14.07.2018 Daměnice (Chářovice) 18.32 18.32 17.50 5.44 9.69 13.25 16.89
© 2019 Benešovská hasičská liga