Konečné pořadí 2017

Vytisknout
Zveřejněno neděle 17. září 2017 8:00

 

Pořadí Konečné pořadí * MUŽI 1 2 3 4 5 6 7 8 9 CELKEM
                         
1 1 Radětice 25 15 15 19 23 25 19 23 21 185
2 2 Dalovy 19 14 19 23 6 19 17 14 8 139
3 3 "Špona" Chářovice 23 N   25 25 14 25 25 1 138
4 4 Tomice 14 19 5 21 19 21 6 13 12 130
5 5 Ctiboř N 23 21 14 2 23 15 6 17 121
6 6 Zdislavice 11 11 N 17 7 17 13 17 25 118
7 7 Chářovice B 21 21 N 15 17 N 3 21 15 113
8 8 Malovice 15 12 17 6 15 10 10 10 10 105
9 9 Daměnice N 17 23 4 14 13 23 1 1 96
10 10 Načeradec 17 N 14 N 12 11 7 12 13 86
11 11 Chmelná 12 N 8 10   7 12 11 23 83
12 12 Odlochovice 8 9 12 12 13 N 11 8 9 82
13 13 Makov N 13 1 9 9   14 19 14 79
14 14 Drahňovice 9 N 25 N 21 N 21 N 2 78
15 15 Přibyšice 10 N 13 11 10 N 8 N 6 58
16 16 Radošovice 13 8 11 N 1 9 9 3 3 57
17 17 Křivsoudov A 7 3 6 8 5 3 5 4 4 45
18   Vranovice       13         19 32
19   Louňovice B N 25               25
20 18 Moraveč   7 4 5 1 4 1 1 1 24
21 19 Bukovany N 10 9 N 3         22
22   Skrýchov     10   11         21
23 20 Netvořice   6 2   1 6 2   1 18
24   Stoklasná Lhota         N     15   15
24   Kamenice n.Lipou           15       15
26   Rybova Lhota-Ústrašice         8     5   13
27 21 Břežany N 5 N 7 1 N   N   13
28   Žirovnice           12       12
29   Střezimíř           5   7   12
30 22 Chlum     7 N   N 4   1 12
31   Nalžovice                 11 11
32   Radíč               9   9
33   Chotčiny   4 3   1 1       9
34   Dubějovice           8       8
35   Březnice   N         1 N 7 8
36   Keblov 6         1 1     8
37   Zalužany                 5 5
37   Křivsoudov B 5                 5
39   Dražice     1 3   1   N   5
40   Ústrašice B         4         4
41   Dalovy B           2     1 3
41   Miřetice     1 2           3
43   Nahoruby               2   2
44   Kamenná Lhota       1 1     N   2
44   Vilice     1     1       2
46   Střezimíř B               1   1
46   Vrchotice               1   1
    Všechlapy                 N 0
    Křížov           N       0
    Žďár           N       0
    Dubičné           N       0
* zvýrazněné týmy splnily podmínku účasti na vyhlášení
                         
                         
Pořadí Konečné pořadí * ŽENY 1 2 3 4 5 6 7 8 9 CELKEM
                         
1 1 Zdislavice 11 8 15 11 15 7 6 15 13 101
2 2 Malovice 13 7 7 6 13 15 13 11 8 93
3 3 Načeradec 9 11 11 7 11 8 15 N 11 83
4 4 Daměnice 15 13 N N 9 11 N 13 15 76
5 5 Dalovy 4 4 13 13 6 9 9 9 9 76
6 6 Louňovice A 8 6 5 9 7 13 N 7 5 60
7 7 Tomice 7 5 9 3 5 N 11 5 7 52
8 8 Všechlapy 6 9 8 5 N 6 8 4 6 52
9   Martinice       8 8   7 3   26
10 9 Střezimíř       4 4 3   8 4 23
11   Louňovice B 5 15               20
12   Vranovice       15         3 18
13   Keblov 2         5 5     12
14   Březnice               6   6
14   Chotčiny   N 6             6
16   Dolní Kralovice 3       3       N 6
17   Hulice           4       4
18   Třemošnice       2           2
    Moraveč   N             N 0
    Lešany               N   0
    Ratměřice       N       N   0
    Ústrašice         N         0
* zvýrazněné týmy splnily podmínku účasti na vyhlášení

 

 

 

 

Copyright 2012 Benešovská hasičská liga - Konečné pořadí 2017.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free